Балалар – өмір гүлі
18 Қаңтар 2018
«Қазақстан-2050» стратегия аясында кезекті «Сен жалғыз емессін» атты іс-шара өтті. «Аллергология және иммунология, с.і. балалардікі» мамандығы бойынша резиденттері мен 4 курс студенттері «Таңшолпан» балалар үйіне барды.
Абуали ибни Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы
17 Қаңтар 2018
7-ші қаңтардан 11-ші қаңтарға дейін «жалпы медицина» мамандығының төртінші курс студенттері өркендеген Тәжікстан елінде, гүлдей – жайнаған астанасында Душанбе қаласында Абуали ибн Сино атындағы Тәжікстан мемлекеттік медицина университетінде болдық. Академиялық ұтқырлық аясында «Хирургиялық аурулар», «Акушерлік және гинекология», «Кәсіби бағытталған шет тілі» пәндерін өттік.
«Жаңғыру жастардан басталады»
15 Қаңтар 2018
Елбасы Н.Ә. Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты мақаласында айтылған өзекті мәселелерді жүзеге асыру баршаның міндеті, осы орайда мәдениет пен рухани жаңғыруды іске асыру мақсатында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің практикалық дағдылар орталығында қазақ тілі апталығы өтті.
Жаңа жыл Терапевттік пәндер кафедрасында.
10 Қаңтар 2018
26 желтоқсан күні Терапевттік пәндер кафедрасында Жаңа жылдық концерт болып өтті. Оқытушылар, интерндер мен резиденттер бірлесе отырып сценарий дайындады, көптеген конкурстар мен ойындар, интерндер мен резиденттер өмір жолынан көріністер көрсетілді. Жаңа жылдық іс-шараныңнегізгі тақырыбы " Жаңа жыл түнінде кезекшілік ".Қабылдау бөлімінде барлығымызға таныс сүйікті Кощей, Сұр Қасқыр, Аленушка және басқа да кейіпкерлер пайда болды .
PhD ДОКТОРАНТТЫҢ АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ АЯСЫНДА ЛУНД УНИВЕРСИТЕТІНДЕ БІЛІМ АЛУЫ (ЛУНД қ., ШВЕЦИЯ)
09 Қаңтар 2018
6D110200 «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша 2-оқу жылының докторанты Омарова Алуа Ораловна 2017 жылдың 5 қарашасынан 2017 жылдың 29 желтоқсанына дейін академиялық ұтқырлық аясында Лунд университетінде (Лунд қ., Швеция) білім алды.
Литвадағы академиялық ұтқырлық бағдарламасы
09 Қаңтар 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университеті және Вильнюс мемлекеттік университеті ынтымақтастық меморандумға қол қойды. Осы ынтымақтастық нәтижесінде микробиология кафедрасының меңгерушісі С.Б. Ахметова және доцент Г.А.Абдулина Вильнюс университетіне оқытушылардың академиялық ұтқырлығы аясында шақырылды
Диагностиканың негізгі хаттамалары мен кардиологиядағы емдеуді білуге арналған зияткерлік викторина
08 Қаңтар 2018
Жаңа жыл қарсаңында, 27 желтоқсанда ҚММУ Медициналық орталығының базасында «Кардиология, соның ішінде балалар кардиологиясы» мамандағы бойынша 3 жыл оқып жүрген резиденттердің арасында диагностиканың негізгі хаттамалары мен кардиологиядағы емдеуді білуге арналған зияткерлік викторина өткізілді. Бұл шараның бастамашысы мен ұйымдастырушысы ҚММУ терапевтикалық пәндер кафедрасының профессоры, медицина ғылымының кандидаты, «Кардиология» пәніне жауапты Игімбаева Гаухар Тілеубекқызы болды. Әділқазыла
ҚММУ командасының фотосессиясы
05 Қаңтар 2018
2017 жылы өткен соңғы жаттығу кезінде ҚММУ командасының ойыншылары тек бас бапкердің басшылығымен ғана емес, сонымен бірге фотооператордың бағытын қатаң ұстанған. Команда өткен жылдың соңғы ресми іс-шарасын - ұлттық футбол командасының соңғы фотосессиясын өткізді.
Жүректің туа біткен және құрылымдық аурулары бойынша 3-ші Иран халықаралық конгресі
05 Қаңтар 2018
Иран Ислам Республикасының Мешхед қаласында жүректің туа біткен және құрылымдық аурулары бойынша 3-ші Иран халықаралық конгресі, Caspian Meeting 2017 өтті. Оған модератор ретінде ҚММУ терапевтикалық пәндер кафедрасының профессоры, медицина ғылымының кандидаты Игімбаева Гаухар Тілеубекқызы шақырылды. Бұл конгресс CSI Foundation әріптестікте Razavi Hospitalұйымдастырылды.
Жаңа жыл
05 Қаңтар 2018
Жаңа жыл- армандар мен ғажайыптар орындалар сәт. Облыстық балалар клиникалық ауруханасында емделіп жатқан балаларға көтеріңкі көңіл-күй сыйлап, ұмытылмастай әсер қалдырды.