Жаңа жыл Терапевттік пәндер кафедрасында.

10 Қаңтар 2018

26 желтоқсан күні Терапевттік пәндер кафедрасында Жаңа жылдық концерт болып өтті. Оқытушылар, интерндер мен резиденттер бірлесе отырып сценарий дайындады, көптеген конкурстар мен ойындар, интерндер мен резиденттер өмір жолынан көріністер көрсетілді. Жаңа жылдық іс-шараныңнегізгі тақырыбы " Жаңа жыл түнінде кезекшілік ".Қабылдау бөлімінде барлығымызға таныс сүйікті Кощей, Сұр Қасқыр, Аленушка және басқа да кейіпкерлер пайда болды  . Әрине, іс-шара конкурстар мен ойындар өткізген, сыйлықтар берген Аяз ата мен Ақшақарсыз өтпеді. Резидент – эндокринологтар "Белоснежка және жеті ергежейлі" атты нөмір орындады , 7-курс интерндері дәрігерлер өмірінен күлдіргі қойылымдар көрсетті, жаңа жылдық әндер шырқалды.

Барлығымыз бұл кештен жағымды эмоциялар мен жаңа жылдық көңіл-күй зарядын алдық! Барлығын  Жаңа 2018-ші Жылмен құттықтаймыз және осы жылда барлық жақсылықты тілейміз!

Терапевттік пәндер кафедрасының 7-курс интерндері.