Академиялық ұтқырлықты оқыту аясында.
25 Қаңтар 2018
Біз, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің «Биология» мамандығы бойынша 2-курс студенттеріміз. Күзгі семестр барысында академиялық ұтқырлықты оқыту жүйесімен Кострома мемлекеттік университетінде «Биология» бағыты бойынша білім алдық. Ресей Федерациясында Кострома мемлекеттік университеті көне және өте беделді университеттерінің бірі болып табылады.
“Graduate School of Management in Barcelona” оқу орнындағы академиялық ұтқырлық
24 Қаңтар 2018
Академиялық ұтқырлық аясында біз, 4-курс “Жалпы медицина” мамандығының студенттері: Шаймерденова Сабина, Сыздыкова Аяулым, Қадыр Саназар, Тұрсынбай Бауыржан, Фермебек Мадина, Бидайшиева Айман, Мүсәлі Олжас, Аскаров Әділет «Ішкі аурулар негізі» циклын “Graduate School of Management in Barcelona” оқу орнында өттік.
Курск Мемлекеттік Медицина Университетіне академиялық ұтқырлық бағдарламасы (ҚММУ, Ресей)
23 Қаңтар 2018
16 қыркүйек пен 11 қаңтар аралығында «Жалпы медицина» мамандығының 4-курс студенттері Курск мемлекеттік медицина университетінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша оқыды. Оқыту «Хирургиялық аурулар», «Акушерия және гинекология», «Кәсіби бағытталған шет тілі » пәндерінен өтті.
Төртінші өнеркәсіптік революция жағдайында дамудың жаңа мүмкіндіктері
22 Қаңтар 2018
19 қаңтарда Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде Елбасының жыл сайынғы Жолдауының негізгі ережелерін Қазақстан халқына талқылау үшін қызметкерлер мен студенттердің кездесуі өтті.
Үндістандағы академиялық ұтқырлық бағдарламасы
22 Қаңтар 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде қаңтардың 8 мен 15 аралығында«Фармацевтикалық өндіріс технологиясы» мамандығының студенттеріне академиялық ұтқырлық бағдарламаларын жүзеге асыру аясында Үндістан Республикасының фармацевтикалық зауыттарында оқу тәжірибесі ұйымдастырылды.
«Алға қадам»
22 Қаңтар 2018
24 желтоқсан күні Қарағандыда «Алға қадам 2017» атты республикалық би байқауының қорытынды концерті өтті. Би фестиваліне Қарағанды, Солтүстік Қазақстан, Павлодар және Қазақстанның басқада облыстарынан жарты мыңға жуық бәсекелес қатысты.
Алғыс сөз
22 Қаңтар 2018
Магистратурада оқу – бұл жауапкершілік пен тыңғылықтылықты қажет ететін ойлау мен дайындалудың жаңа деңгейі. Үнемі оқытушылар мен магистранттар арасында тәжірибе және ақпарат алмасу жүріп отырады.
Тюмень Мемлекеттік Медицина Университетіндегі академиялық ұтқырлық.
19 Қаңтар 2018
Біз “Жалпы медицина және стоматология” факультетінің 4 курс студентттері 15.09.2017-29.12.2017ж аралығында академиялық ұтқырлық бойынша Тюмень Мемлекеттік Медицина Университетінде болдық. Тюмень қаласына келген бойда университет әкімшілігі бізді ТюмММУ-дің ең үздік жатақханаларының біріне орналастырды.
Молдова Республикасындағыакадемиялық ұтқырлық
18 Қаңтар 2018
Қоғамдық денсаулық сақтау, биология және фармация факультетінің «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының ғылыми-педагогикалық бағытындағы 2 - курс магистранттары сыртқы академиялық ұтқырлық аясында семестр бойы Молдова Республикасы Кишинев қаласындағы Н.Тестемицану атындағы Мемлекеттік медицина және фармация университетінде оқыды.
ҚММУ студенттерінің Рязань қаласындағы академиялық ұтқырлығы.
18 Қаңтар 2018
Біз Жалпы медицина және стоматология факультетінің 4 курс студенттері Абдуллаев Зульфугар, Айтжанов Даулетбай, Алдияр Гульназ, Валиева Сабина, Меренцов Павел, Смагулова Гульназ, Хамитов Рафиз, Хроль Анастасия И.П.Павлов атындағы Рязань мемлекеттік медицина университетінде күзгі семестр аралығында академиялық ұтқырлық аясында оқудан өттік. Жоо РФ – дағы Жоо арасында 6 орынға ие және 46 мемлекет студенттерімен тәжірибе алмасу оқытуын жүргізеді, оның ішінде Қазақстан да бар.