ҚММУ командасының фотосессиясы

05 Қаңтар 2018

2017 жылы өткен соңғы жаттығу кезінде ҚММУ командасының ойыншылары тек бас бапкердің басшылығымен ғана емес, сонымен бірге фотооператордың бағытын қатаң ұстанған. Команда өткен жылдың соңғы ресми іс-шарасын - ұлттық футбол командасының соңғы фотосессиясын өткізді.

Алдағы жарты сағаттық және жарым жаттығуларға қарамастан, ойыншылар жақсы көңіл-күйде болды және сауалнаманы ұйымдастырушының барлық параметрлерін қатаң орындады. Өткен жылы түсірілімге қарағанда, биыл командалар жаттығу жиынтығын ұсынбаған, бірақ дәстүрлі ақ-көк түс.

- Менің ойымша, осындай іс-шаралар жақсы тәрбие беру нәтижесіне ие. Фотосурет түсіру арқылы университетте спортшылардың жетістіктерін жоғары бағалайтынын және студенттердің университеттен естелік белгісіне ие екенін көрсетті  - бас жаттықтырушы Тухметов А.К.

ҚММУспортклубы