Академиялық мобильділік аясында ұзақ мерзімді кәсіби байланыстар орнату.
26 Желтоқсан 2017
04.12.17 ж. бастап 15.12.2017 ж. аралығында № 1 Жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасының ассистенті Г.В.Лазарева академиялық ұтқырлық шеңберінде С.Д. Асфендияров атындағы ҚазҰМУ – нің № 2 Жалпы дәрігерлік тәжірибе кафедрасында жұмыс атқарды. Осы кезеңде дәрігер интерндер 733-1 тобымен «Жалпы дәрігерлік тәжірибе» мамандығы «ЖДТ ішкі аурулар» пәні бойынша сабақтар өткізілді.
Оқытушылардың Лунд университетінде (Швеция) ғылыми-практикалық тағылымдамасы
26 Желтоқсан 2017
2017 жылдың қараша айында біздің университетіміздің оқытушылары Лунд университетінде (Лунд, Швеция) екі апталық ғылыми және практикалық тағылымдамадан өтті.
Қазақстан - біздің мақтанышымыз
26 Желтоқсан 2017
2017 жылдың 13 желтоқсанында «Мейіргер ісі» мамандығының студенттері үшін Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған интерактивті ойын форматында іс-шара өткізілді.
Балалар жұқпалы аурулар кафедрасындағы Тәуелсіздік және Қазақ тілі күні.
25 Желтоқсан 2017
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні-1991 жылдың 16-шы желтоқсаннан бастап әр жыл сайын тойланатын еліміздің ең басты мерекесі. Биыл рухы асқақ, тұғыры биік төл мемлекетімізге 26 жыл толды.
“БОЛАШАҚ”АКАДЕМИЯСЫНДАҒЫ АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ
25 Желтоқсан 2017
31 қазан мен 18 желтоқсан 2017 жылдың аралығында ҚММУ патологиялық анатомия кафедрасының ассистенті Рахимжан Мендашевич Дусмаилов «Болашақ» академиясының түлектерімен – болашақ заңгер мен сот-медициналық сарапшылардың қарым-қатынасының мәселелеріне арналған академиялық ұтқырлық білім беру бағдарламасы өткізді. Аталған бағдарламаның аясында «Болашақ» академиясының студенттері сот медицинасының негіздерін игеріп, шынайы мысалдар негізінде сот-медициналық сарапшысының жұмыстарымен танысты және өзде
«HR-Basic» базалық модульдік курсы
25 Желтоқсан 2017
2017 жылдың 21-22 желтоқсан күндері, адами ресурстарды басқару департаменті «HR-Basic» базалық модульдік курсын ұйымдастырды. Тренингті сертификатталған бизнес-тренер, психология ғылымдарының кандидаты Оксана Кондратенко (Киев, Украина) жүргізді.
Қостанай облысының жұмыс берушілерімен еңбек шарттарын жасасу бойынша іс-шара
25 Желтоқсан 2017
2017жылдың 21 желтоқсанында ҚММУ-да Қостанай облысының 40 медициналық ұйымдарының өкілдері және «Фармация», «Мейіргер ісі», «Қоғамдық денсаулық сақтау» бакалавриат мамандықтарының түлектері, Қостанай облысының медицина ұйымдарымен жұмысқа орналасуға келісім-шарт жасасқан «Жалпы медицина» интернатура мамандығының 7-курс түлектері және резидентура түлектері қатысты.
Өркендеудің 26 жылы!
22 Желтоқсан 2017
15 желтоқсанда Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің акт залында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 26 жылдығына арналғансалтанатты жиналыс және мерекелік концерт өтті.
ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!
22 Желтоқсан 2017
Қоғамдық денсаулық сақтау, биология және фармация факультетінің деканаты «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының 4-курс студенті Мусин Азаматты 2017 жылдың 20-21 желтоқсан аралығында Астана қаласында полиция майоры, әлем чемпионы Руслан Мукановты еске алуға арналған Халықаралық турнирде жекпе – жек сайысынан 2 - орын алуымен құттықтайды.
Қазақстан Республикасының тұңғыш Президенті күні
22 Желтоқсан 2017
«Морфология» кафедрасында «Биология» мамандығы студенттерінің көмегімен «Қазақстан Республиксының алғашқы Президенті күні» мейрамына арналған іс-шара өткізілді.