“БОЛАШАҚ”АКАДЕМИЯСЫНДАҒЫ АКАДЕМИЯЛЫҚ ҰТҚЫРЛЫҚ

25 Желтоқсан 2017

31 қазан мен 18 желтоқсан 2017 жылдың аралығында ҚММУ патологиялық анатомия кафедрасының ассистенті Рахимжан Мендашевич Дусмаилов «Болашақ» академиясының түлектерімен – болашақ заңгер мен сот-медициналық сарапшылардың қарым-қатынасының мәселелеріне арналған академиялық ұтқырлық білім беру бағдарламасы өткізді. Аталған бағдарламаның аясында «Болашақ» академиясының студенттері сот медицинасының негіздерін игеріп, шынайы мысалдар негізінде сот-медициналық сарапшысының жұмыстарымен танысты және өздерін тергеуші рөлінде сезініп көрді, оқиға орнында болып, және  зақым мен мәйіттің сыртқы сараптамасын игерді.

«Болашақ» Академиясының болашақ заңгерлерін ҚММУ-де кәсіби деңгейде оқыту, оқу үдерісін жетілдіру мен жаңартуға деген ортақ мақсаттар мен қызығушылықтарын көрсетіп, оң, ұзақ мерзімді және өзара тиімді ынтымақтастықты дамытуға ықпал етеді, педагогикалық қауымдастықтардың дамуына әсер ететін, Қазақстанның білім беру мекемелерінің арасындағы әріптестік қатынастың жаңа дәрежесін және білім берудің мәдениаралық диалогтарын нығайту.