Оқытушылардың Лунд университетінде (Швеция) ғылыми-практикалық тағылымдамасы

26 Желтоқсан 2017

2017 жылдың қараша айында біздің университетіміздің оқытушылары Лунд университетінде (Лунд, Швеция) екі апталық ғылыми және практикалық тағылымдамадан өтті.

Ғылыми зерттеулер саласында ең танымалдардың бірі болып табылатын Лунд Университеті осы саладағы үлкен мүмкіндіктерге ие және әлемдегі ең үздік 100 университеттің қатарына кіреді.

2016 жылдан бастап Лунд университеті - біздің университетіміздің стратегиялық серіктесі. «Академиялық жазу және жобаларды басқару» тақырыбында оқыту интерактивті оқыту әдістерін қолдану арқылы жүргізілді. Циклды Лунд  Университетінің танымал профессорлары Per-Olof Östergren, Prof. Kristian Widén, Dr. Jessica Abbott. Dr. Margaret Newman-Nowicka, Ann Kull, Dr. Kamshat Tussupova жүргізді.

Тағылымдамаға қатысқан  мұғалімдер: Ю.И. Ниязова,

И.Б. Меерманова, А.Б. Марченко, И.К. Жумабекова, А.В. Любченко,

Д.Н. Матюшко, В.А. Жумалиева, Б.К. Толеубеков, Т.С. Слободчикова,

Д.К. Калиева.

Оқубарысындаәрмұғалімөзініңжобасындайындап, қорғапшықты. Мұғалімдердокторлықдиссертацияқорғауды тыңдады. Оқубағдарламасынаяқтағансоң, қатысушыларғаЛундуниверситетініңсертификатыберілді.

МәденибағдарламааясындамұғалімдерЛундқаласыныңнегізгікөрнектіорындарымен: ЛундСоборы (ЛундДомырыры), Мәденимұражай, СантаМарияМиноршіркеуі, Ostra Vallgatan ботаникалықбағынабарды.

Біздіңуниверситетіміздіңректоры, профессорДосмағамбетоваРаушанСұлтанқызынажәнестратегиялықдаму, ғылымжәнехалықаралықынтымақтастықжөніндегіпроректорТұрмұхамбетоваАнарАқылбекқызынашетелдеоқуға, ғылымизерттеулерсаласындакәсібидағдылардыжетілдіругежәнежақсартуғамүмкіндікбергеніүшіншынжүректеналғысымыздыбілдіреміз.

Физиология кафедрасының оқытушысыЮ.И. Ниязова

Қоғамдық денсаулық сақтау және мейіргер ісі кафедрасының оқытушысы

И.Б. Меерманова