Қарағанды ​​облысының травматологтар және ортопедтарының кезекті отырысы

27 Желтоқсан 2017

22.12.17ж «Нұр Отан» партиясының ғимаратында Қарағанды ​​облысының травматологтар және ортопедтарының кезекті отырысы өткізілді. Қоғамның төрағасы проф. Б.Е. Тулеубаев болды. Келесі баяндамалар жасалынды: «Жарақат кезіндегі күтімнің кешенді моделін іске асыру үшін жасалынған жол картасы»., жалпы хирургия және хирургия кафедрасының менгерушісі м.ғ.д., проф. Б.E. Төлеубаев, «Мақажанов атындағы ТжООО-ғы микрохирургия» жалпы хирургия және хирургия кафедрасының доценті м.ғ.к., Т.К. Игимбаев., «2017 жыл бойынша ҚММУ жалпы хирургия және ортопедия кафедрасындағы ғылыми студенттер үйірмесінің жұмысының қорытындысы » Ташметов Эльярбек Розматжанович студенттер үйірмесінің жетекшісі және тағы басқалар. Травматологтар отырысында Қарағанды облысынан травматолог дәрігерлер, студенттер, резиденттер және ҚММУ хирургия  үйірмесінің белсенді студенттері қатысты.