Туған жерге тағзым

29 Желтоқсан 2017

21 желтоқсан күні Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Туған жерге тағзым» бейнелеу өнерінің студенттік көрмесінің ашылуы болды.

Бұл іс-шара «Рухани жаңғыру»  бағдарламасы және«Медицина білімі-мемлекеттік аясында» мемлекеттік тілдің айлығы өткізілді.

Құттықтау сөзінде, ҚММУ ректорының кеңесшісі В.Б. Молотов-Лучанский - атап көрсетті, бүгінгі күні барлық қазақстандықтардың көзқарасы «Рухани жаңғыру» бағдарламаныжүзеге асыруға бағытталған. «Біздің студенттер әрдайым өздерінің шығармашылық таланттарымен ерекшеленді. Әрбір суретке бірегей және ерекше назар аудару керек. Өз жұмысыңызды көпшіліктің назарына ұсыну үлкен батылдық», - дейді Вилен Борисович.

Көрменің мақсаты студенттердің шығармашылық әлеуетін ашу, өзін-өзі жүзеге асыру және өзін-өзі көрсету қабілетін дамыту, адамгершілік қарым-қатынастарды қалыптастыру, жоғары дамыған, саналы, ақылды, мәдени адам болу.

Жұмыстар түрлі жанрда және техникада орындалады – ippic жанрынан ландшафтарға және портреттерге дейін. Барлық суреттер өзінің туған жерін сипаттайды – Туған жер, қазақ халқының кейіпкерлері және Қазақстанның символикалық жануарлары сипатталған.

Көрмеде бейнелеу өнерінің үйірмесінің 50-ден астам туындысы көрсетілді.

Жастармен жұмыс жөніндегі бөлім