Жаңа жылда жаңа жеңістермен !!! ҚММУ Ғылыми Кеңесінің отырысы

29 Желтоқсан 2017

2017 жылдың 28 желтоқсанында ҚММУ Ғылыми Кеңесінің отырысы өтті. Кездесуді Ғылыми кеңестің төрағасы, ҚММУ ректоры, профессор Раушан Сұлтанқызы Досмағамбетова ашты.

Ғылыми кеңестің мәжілісінде адами ресурстарын басқару департаментінің директоры Кравцив Елена Александровна 2016-2017 оқу жылына ПОҚ-тің рейтингін бағалау нәтижелерін жариялады.

«Үздік теориялық кафедра» номинациясы бойынша бірінші орынды биологиялық химия кафедрасы иеленді;

«Үздік клиникалық кафедра» номинациясы бойынша - №1 ішкі аурулар кафедрасы.

«Үздікпрофессор» номинациясындаолдипломменмарапатталды - Танкибаева Нейла Улановна, биологиялықхимиякафедрасыныңпрофессордынміндетатқарушысы.

«Үздікдоцент» номинациясындадипломменмарапатталды - №1 ішкіауруларкафедрасыныңдоцентіЖусупова Айман Максутқызы.

«Үздікағаоқытушы» номинациясы бойынша биология кафедрасыныңаға оқытушысы Ибраибеков Жанболат Ғабитұлы дипломменмарапатталды.

«Үздік оқытушы» номинациясында ол дипломмен марапатталды - физиология кафедрасының оқытушысы ҚадыроваИрина Адильевна.

«Үздік ассистент» номинациясында дипломмен марапатталды - №1 ішкі аурулар кафедрасының ассистенті ҚұрмановаАйгүл Тлеуханқызы.

«Үздік жас ассистент / мұғалім» номинациясында дипломмен марапатталды - 1-ші жалпы практика кафедрасының стажер-көмекшісі-Жұмабекова Индира Кайратқызы.

«Үздік тәлімгер» номинациясында дипломмен марапатталды - жалпы фармакология кафедрасының оқытушысы НиколаеваТатьяна Львовна.

Барлық жеңімпаздар біржолғы ақшалай сыйлықпен марапатталады. Әріптестерді шығармашылық жеңістерімен құттықтаймыз!