Табысты академиялық алмасу
10 Желтоқсан 2019
2019 жылдың 11-23 қарашасы аралығында химия және фармацевтикалық пәндер кафедрасының оқытушысы А.Б. Копжасарова Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің зертханалық пәндер кафедрасында академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында жұмыс істеді.
Тәуелсіздік жолында
10 Желтоқсан 2019
Қарағанды медицина университетінің Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасында «Тәуелсіз Қазақстанның Тұңғыш Президенті» тақырыбында дөңгелек үстел өтті.
№ 25,51 ЖОББМ -нің түлектерімен шет тілдер кафедрасы оқытушыларының кәсіби бағдар беру жұмысы.
10 Желтоқсан 2019
2019 жылдың 9 және 10 желтоқсанында шет тілдер кафедрасының оқытушысы В.А.Бурмистрова № 25 және 51 ЖОББМ-нің түлектерімен кәсіби бағдар беру жұмысын өткізді. Оқушыларға университет құрылымы, факультеттері мен мамандықтары, кафедраның оқу-материалдық қорлары, ҚМУ студенттерінің бос уақытын ұйымдастыру туралы толық ақпарат ұсынылды.
Жалпыкомандалық сынақтан IV орын
10 Желтоқсан 2019
Қарағанды облысының әкімі жүлдесі спартакидасының соңғы кезеңі аяқталды.
Оқушыларға медицина туралы
09 Желтоқсан 2019
Кәсіби-бағдарлау жұмысының басты міндеті бітірушінің кәсіби өзін-өзі анықтауға дайындығын қалыптастыру, кәсіби қызметке қосылғанда өзін толық көлемде жүзеге асыра алатын тұлғаның ішкі ресурстарын жандандыру болып табылады.
Табысты адамдар – табысты ел
09 Желтоқсан 2019
Орыс тілі кафедрасында "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында " Қазақстанның болашағы біздің қолымызда!" тақырыбында әңгіме өткізілді, Оған МІ 1-001топ , Фарм. 1-001 , ҚД1-001, ІТмед –1001, 1-014 ЖМстуденттері қатысты.
Халық ақынына арналған әдеби кеш
09 Желтоқсан 2019
2019 жылдың 6 желтоқасынында Фариза Оңғарсынованың 75 жылдығына орай ҚМУ КеАҚ кітапханасында «Жыр падишасы Фариза» атты әдеби кеш өтті.
«Менің Қазақстаным» патриоттық әндер байқауы
09 Желтоқсан 2019
«Рухани жаңғыру» бағдарламасы, «Туған жер» жобасы аясында Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында университетіміздің акт залында патриоттық әндер шырқалды. Университет студенттері «Менің Қазақстаным» облыстық байқауына қатысты.
Қол күресінен Қарағанды облысының біріншілігі
06 Желтоқсан 2019
16-қарашада қол күресінен Қарағанды облысыныңбіріншілігі өтті. Қарағанды медицина университеті командасынан 4 студент қатысты.
Рухани Жаңғыру кеңістігін кеңейтуде
29 Қараша 2019
2019 жылы 29 қараша күні шет тілдер кафедрасы «Рухани Жаңғыру: болашаққа бағдар» бағдарламасын жүзеге асыру аясында жоғары оқу орындарының қатысуымен «100 жаңа Қазақстан оқулықтары» жобасына арналған «Жаңғыру жолы» атты көптілді интерактивті семинар өткізді. Семинарға жоғары оқу орындарының студенттері мен оқытушылары (ҚарМТУ, «Болашақ» академиясы ЖМ, ҚҚЭУ, «ҚМУ» КеАҚ қатысты.