ҚМУ қыраны -2019
29 Қараша 2019
26 қарашада ҚМУ спорт залында «Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру шеіберіндежәне ҚР Тәуелсіздік күніне арналған «ҚМУ ҚЫРАНЫ-2019» IV Спартакиадасы өтті. Жеңімпаздар және жүлдегер атанғандар:
Мерейтойлық чемпионат аяқталды
28 Қараша 2019
2014 жылы университеттік спорт әуесқойлары тамаша сыйлық алды - футболдан университет чемпионаты. Өткен 5 жыл ішінде турнир күш пен танымалдыққа ие болды, сондай - ақ жанкүйерлер аудиториясын жинап үлгерді.
Инженерлер мен дәрігерлер басымдықта
28 Қараша 2019
2019 жылдың 20 және 21 қарашасында шет тілдер кафедрасының профессорлық-оқытушылар құрамы № 63 және 83 жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді. № 63 мектебінде 33 оқушымен және 83-ші мектепте 56 оқушымен кәсіптік таңдау бойынша әңгімелесу жүргізілді.
Қазақстанның болашағы біздің қолымызда
28 Қараша 2019
2019 жылдың 26 қарашасында қазақ тілі кафедрасында «Қазақстанның 100 жаңа есімі» жобасының қарағандылық жеңімпаздарымен кездесу өтті. Кездесу Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласын насихаттау мақсатында жүргізілген жұмыстарды, тәуелсіздік жылдарында еліміздің дамуына, тәуелсіз Қазақстанға өзінің талантымен, ақылымен, еңбегімен қыруар үлес қосып жатқан жерлестерімізді жастар арасында насихаттау, игі істерін үлгі ету көзделді.
Дзюдошылар турнирі
26 Қараша 2019
2019 жылдың 18 мен 20 қарашасы аралығында Қарағанды қаласында Қарағанды қаласының 85-жылдығына және Қазақстанда Жастар жылына арналған ашық Республикалық ерлер арасындағы дзюдо бойынша турнирі өтті.
"Денсаулық сақтаудағы инновация" IV Халықаралық ғылыми форумы
26 Қараша 2019
2019 жылғы 7-8 қараша күндері Алматы қаласында Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы медициналық қызметінің 90 жылдық мерей тойына арналған "Денсаулық сақтаудағы инновация" атты IV Халықаралық ғылыми форумы өтті.
Тұңғыш президент туралы дәріс
26 Қараша 2019
Орыс тілі кафедрасында "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында "ҚР Тұңғыш Президенті"тақырыбында дәріс өтті. Тыңдаушылар болып, қоғамдық денсаулық сақтау мектебінің "Фармацевтикалық өндіріс технологиясы"
Конфликтология. Эмоциялық жану синдромы
25 Қараша 2019
Қазіргі қоғамда эмоциялық жану синдромының мәселесі өзекті мәселе болып табылады. Бұл ұғымды психологияға 1974 жылы американдық психиатр Г. Фрейденбергер енгізген.
Педиатриядағы емдік тамақтану туралы
22 Қараша 2019
2019 жылдың 28 қазаны мен 8 қарашасы аралығында «Қоғамдық денсаулық, биомедицина және фармация» мектебінің қауымдастырылған профессоры Амреева Кымбат Ералиевна «Астана медицина университеті» профилактикалық медицина және нутрициология кафедрасының базасында академиялық ұтқырлықты өтті.
IV Халықаралық ғылыми форум"Денсаулық сақтаудағы инновация"
22 Қараша 2019
2019 жылғы 7-8 қараша күндері Алматы қаласында Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы медициналық қызметінің 90 жылдық мерей тойына арналған IV Халықаралық ғылыми форум"Денсаулық сақтаудағы инновация" өтті. Бұл қызмет 1929 жылы бастау алып және Қазақстанның барлық денсаулық сақтау жүйесімен тығыз байланысты.