Инженерлер мен дәрігерлер басымдықта

28 Қараша 2019

2019 жылдың 20 және 21 қарашасында шет тілдер кафедрасының профессорлық-оқытушылар құрамы № 63 және 83 жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізді. № 63 мектебінде  33 оқушымен және 83-ші мектепте 56 оқушымен кәсіптік таңдау бойынша әңгімелесу жүргізілді.

Презентация кезінде медициналық мамандықтардың ерекшеліктері, сондай-ақ кәсіби медициналық қызметтің бағыттары мен түрлері талқыланды. Кафедра оқытушылары студенттердің кәсіби қызығушылықтарын анықтады. Техникалық мамандықтар басымдыққа ие болды. Сонымен бірге, № 63 орта мектептің оқушылары арасында «жалпы медицина» мамандығы бойынша 5 оқушы және болашақ кәсіптері ұқсас 6 адам анықталды.

Шет тілдер кафедрасы

2028