Табысты адамдар – табысты ел

09 Желтоқсан 2019

Орыс тілі кафедрасында "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында " Қазақстанның болашағы біздің қолымызда!" тақырыбында әңгіме өткізілді, Оған  МІ 1-001топ  , Фарм. 1-001 , ҚД1-001,  ІТмед –1001, 1-014 ЖМстуденттері қатысты.

Әңгіме кейіпкерлері болған "Қазақстанның Жүз жаңа есімі" жобасының жеңімпаздары.  ЖМФ  1-014 тобының студенті Зухра Татаманова жоба туралы толық баяндап , медицина саласындағы жеңімпаздармен таныстырды.  Әңгіме  кейіпкерлері жобаның жеңімпаздары ,біздің университетіміздің өкілдері– Нуркаси Тулепбергенұлы  Аббатов пен  Роза Сейтаклиқызы Алимханова болды.  Студенттерге видеороликтер ұсынылды.  Онда біздің кейіпкерлер осы мамандыққа келген жолдары туралы  және дәрігер болу деген не екенін айтып берді.  Әңгіме  қатысушылары  осындай жобаның маңыздылығын атап өтті.Әңгіме кейіпкерлері табысты адамдар елдің табысты болашағын анықтайтынын дәлелдеді.

2073