Тәуелсіздіктің 28 жылдығы
19 Желтоқсан 2019
12 желтоқсан күні Қазақстан Республикасының басты ұлттық мерекелерінің бірі - Тәуелсіздік күні қарсаңында салтанатты жиын және концерт өтті.
Облыстық пікір-сайыс турнирі
19 Желтоқсан 2019
7 желтоқсан күні біздің Alma-mater қабырғасында «Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру аясында облыстық пікір-сайыс турнирі өтті.
Қарағанды ​​медициналық университеті лайықты түрде таныстырылды
13 Желтоқсан 2019
2019 жылдың 7 желтоқсанында академик Е.А. Букетов атындағы Қарағанды ​​мемлекеттік университетінің базасында. Е.А. Букетовда «Рухани Жаңғыру» бағдарламасын іске асыру аясында өткен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған студенттердің, магистранттардың және докторанттардың «Трансформацияның қазақстандық үлгісі: әлеуметтік-саяси аспект» атты халықаралық ғылыми жұмыстарының конкурсы өтті.
Мамандыққа тура жол
13 Желтоқсан 2019
Мамандық таңдау-бұл күрделі және ұзақ процесс. Ол тұлғаның қызметін жандандыруға бағытталған кәсіби бағдар беру жұмысының ықпалымен жүзеге асырылады.
Білім табынуы
13 Желтоқсан 2019
Орыс тілі кафедрасында "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында "Жаңғыру жолы" тақырыбында "Білім табынуы"атты интерактивті семинар өтті. Оған 1-001 СТ, 1-001 Фарм, 1-001 ОС, 1-001 IT-мед, 1-014 ЖМ топтарының студенттері қатысты.
“First medical aid – 2019”
13 Желтоқсан 2019
2019 жылдың 6 желтоқсанында, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күні қарсаңында, «First medical aid – 2019» төтенше жағдайлар кезіндегі шұғыл медициналық дағдыларды көрсету мақсатында симуляция және білім беру технологиялары орталығында олимпиада өтті.
Кітапхана жаңа кітаптарды ұсынады
12 Желтоқсан 2019
6 желтоқсанда медицина университетінің кітапханасы "Рухани жаңғыру"мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру аясында алынған жаңа кітаптарға студенттерге, оқытушыларға және барлық қызметкерлерге ақпараттық шолу және мазмұнды презентация ұсынды.
Танымдық сабақ
12 Желтоқсан 2019
Ағымдағы жылдың 29 қарашасында Қарағанды медицина университетінің Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының ассистент-профессоры Н.А Мейрамованың және тағылымгер-оқытушы А.Т Бакированың ұйымдастыруымен «Жалпы медицина» мамандығының 2004, 2012, 2020 топ студенттері арасында «Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күні» атты ашық сабақ өткізілді.
Сенімді түрде алға ұмтыламыз
12 Желтоқсан 2019
2019 ж. 29 қарашасында Клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасында медицина мектебінің 3-033 тобының студенттерімен кафедра оқытушысы Л.В. Пенкова ақпараттық сабақ өткізді, онда Тұңғыш Президенттің Қазақстан Тәуелсіздігін қалыптастырудағы маңызы мен рөлі талқыланды.
Қош келдіңіздер!
12 Желтоқсан 2019
Патология кафедрасының 2019-2020 оқу жылына арналған жұмыс жоспарына сәйкес, 2019 жылдың 6 желтоқсанында патология кафедрасының профессор-оқытушылар құрамы Қарағанды қаласының № 45 гимназиясының оқушыларына Ашық есік күнін өткізді.