Мамандыққа тура жол

13 Желтоқсан 2019

Мамандық таңдау-бұл күрделі және ұзақ процесс. Ол тұлғаның қызметін жандандыруға бағытталған кәсіби бағдар беру жұмысының ықпалымен жүзеге асырылады.

Кәсіби бағдар берудің мақсаты-талапкерлергемамандық таңдау жасауға көмектесу; әрбір тұлғаның жеке ерекшеліктеріне сәйкес саналы кәсіби таңдау жасауға психологиялық дайындығын қалыптастыру; мансапты жоспарлау саласында оқушылардың құзыреттілігін арттыру.

2019 ж. 9 желтоқсанында фармацевтикалық пәндер және химия кафедрасының оқытушылары (Л.М. Власова, А.Б. Копжасарова,

Б.Б. Аширбекова) және №5 жалпы орта білім беру мектебінің ресурстық орталығымен бірлесіп, №57, №39, №15 мектептерінің 11 сынып оқушылары арасында «Химия. Медицина»атты байқау өткізді.

Викторинаның басты мақсаты-медицинаны химия арқылы тану, оқушыларға болашақ мамандықты таңдауға көмектесу, медициналық мамандықтарды меңгеру үшін негіз болып табылатын химия пәні бойынша білімді тереңдетуге көмектесу, олардың осы пәнге деген қызығушылығын арттыру.

Бұл викторинаның құрметті қонақтары: ғылыми-өндірістік жұмыстар жөніндегі директордың орынбасары А.М. Калиева және кафедра оқытушылары С.З. Закарин, Б. З. Кокжалова.