Білім табынуы

13 Желтоқсан 2019

Орыс тілі кафедрасында "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында "Жаңғыру жолы" тақырыбында "Білім табынуы"атты  интерактивті семинар өтті.  Оған 1-001 СТ, 1-001 Фарм, 1-001 ОС, 1-001 IT-мед, 1-014 ЖМ топтарының студенттері қатысты.

Семинарда студенттер қазіргі әлемдегі білім табынуының рөлін талқылады. Семинарға қатысушылар медицина- көп салалы қызмет және ғылым екендігі туралы әңгіме қозғады. Гүлнәр Дильназ және Назерке Қыздарбек (1-001 ОЗ), Аружан Бекболат (1-001Фарм) және Айым Бақытжан (IT-медицина) медицинаның ғылыми білімнің басқа салаларымен байланысы туралы презентациялар дайындады. Семинарға қатысушылар медицина қызметкерлерінің кәсіби білімін үнемі тереңдетіп, заманауи медицинадағы инновациялардан хабардар болуы тиіс екеніне ерекше назар аударды.

1986