Сенімді түрде алға ұмтыламыз

12 Желтоқсан 2019

2019 ж. 29 қарашасында  Клиникалық фармакология және дәлелді медицина кафедрасында медицина мектебінің 3-033 тобының студенттерімен кафедра оқытушысы Л.В. Пенкова ақпараттық сабақ өткізді, онда Тұңғыш Президенттің Қазақстан Тәуелсіздігін қалыптастырудағы маңызы мен рөлі талқыланды.

Қазіргі жастар үшін біздің қалыптасқан мәртебеміз берілген сияқты көрінуі мүмкін, өйткені көптеген адамдар Қазақстанның қандай қиындықтардан өткенін, біздің Президентіміз қарқынды дамып келе жатқан мемлекеттің жолын қаншалықты даналықпен таңдағанын білмейді. Елбасының даналығы, көрегендігі мен ерекше ақылының арқасында Қазақстан дұрыс бағыт алды және сенімді түрде алға жылжуда. Елбасының басты жетістіктерінің бірі - еліміздегі тыныштық пен бейбітшілік.

2055