Үздік бірінші курс студенті – 2014
03 Желтоқсан 2014
Тұңғыш Президент күні мерекесі қарсаңында Қарағанды мемлекеттік медицина униерситетінде «Бірінші курс зияткері - 2014» сайысы өткізілді. Сайыстың ұйымдастырушылары студенттермен тәрбие және әлеуметтік жұмыс бөлімінің басшылығымен «Конферансье» көркем өнерпаздар ұйымының мүшелері.
Көркемөнер галереясы.
03 Желтоқсан 2014
25-қарашада университет қабырғасында үлкен жетістікпен «Көркемөнер галереясы» көрмесі болып өтті. Іс-шараны ҚММУ бейнелеу өнері студиясымен бірге студенттермен тәрбие және әлеуметтік жұмыс бөлімінің маманы Машрапова Аққу Сейфуллақызының ұйымдастыруымен болып өтті.
«2-nd International Medical Training Program-2014» машықтануы (Оңтүстік Корея)
02 Желтоқсан 2014
2014 жылдың 16 қыркүйектен 25 қазанға дейін (6 апта) Оңтүстік Корея елді мекеніне барып қайттым, онда 2-ші халықаралық медициналық тренинг-бағдарлама-2014 өтті. Корея денсаулық сақтау министрлігінің Кореялық денсаулық сақтау институтында әр-түрлі елді мекендерден келген дәрігер-мамандар арасында ұсынылған бағдарлама бойынша грантқа конкурс жүргізілді. Конкурстың барлық кезеңдерін сәтті өтуіме орай, мен осы бағдарламаға шақыру алдым және соған қатысты барлық шығындарын өтеуіне грант берілді.
Академиялық ұтқырлық бағдарламасын жүзеге асыру. Тайвань ұлттық университеті, медицина мектебі, Тайвань 2014 ж. 15-қыркүйек – 24-қазан
28 Қараша 2014
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде Қарағанды мемлекеттік медицина университеті интернатура факультетінің «Ішкі аурулар» дайындау бағыты бойынша «Жалпы медицина» мамандығының 7-062 топ студенті C.C.Косдаулетова, Тайвань ұлттық университетінің медицина мектебінде отбасылык медициналық көмек (Family medicine) және радиология (Radiology) бойынша элективті курстан өтті.
Біздің мемлекеттің бейбіт саясаты
28 Қараша 2014
18.11.2014ж. Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің медицина колледжінің жатақханасында Діни экстремизм және терроризмнің алдын алу бойынша комиссиясы және ҚММУ медицина колледжінің директор орынбасары А.А. Унгарбаев студенттермен кездесуді ұйымдастырды және өткізді.
Көрнекті дәрігер!
27 Қараша 2014
2014 жылдың 22-қарашасында ҚММУ акт залында үздіксіз кәсіби дамыту факультеті №1 хирургиялық аурулар кафедрасының профессоры Қани Жұмкенұлы Мұсылманбековтың 80-жылдығына арналған салтанатты жиналыс өтті.
Бүкіләлемдік қант диабетімен қүрес күні
27 Қараша 2014
1891 жылғы 14-қарашада туған, Фредрика Бантинга инсулинді ашқан – оның құрметіне бүкіләлемдік қант диабетімен күрес күні 14 қараша болып белгіленді. 2007 жылдан бастап Біріккен Ұлттар Ұйымының эгида бойынша атап өтеді.
Жоғары оқу орындарының арасындағы көптілділік олимпиадасының нәтижесі
27 Қараша 2014
Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті шет тілдер кафедрасының ұйымдастырумен 2014 жылдың 20-қарашасында жоғары оқу орындарының арасында көптілділік олимпиадасы өтті. Қарағанды қаласының 6 жоғары оқу орнынан (әрбір жоғары оқу орнынан 5 қатысушы) тілдік емес факультеттердің үш тілді меңгерген (қазақ, орыс, ағылшын)1-2 курс студенттері қатысты.
Жұқпалы аурулар: қазіргі кездегі шанайылық
26 Қараша 2014
2014 жылдың 31-қазанынан 3-қараша аралығында жұқпалы аурулар Халықаралық қоғамымен (ISID) ұйымдастырылған Жедел және тез таралатын жұқпалы аурулар және оларды бақылау (IMED) бойынша 5 халықаралық кездесу өтті. Қазіргі уақытта пайда болған жұқпалы аурулар бүкіл әлем жұртшылығының назарында.
Құттықаймыз!
26 Қараша 2014
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты 20-21-қараша аралығында Астана қаласында өткен «Жаңа заманға –озық технология» атты ХV Республикалық ғылыми-практикалық конференцияда