Біздің мемлекеттің бейбіт саясаты
28 Қараша 2014
18.11.2014ж. Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің медицина колледжінің жатақханасында Діни экстремизм және терроризмнің алдын алу бойынша комиссиясы және ҚММУ медицина колледжінің директор орынбасары А.А. Унгарбаев студенттермен кездесуді ұйымдастырды және өткізді.
Көрнекті дәрігер!
27 Қараша 2014
2014 жылдың 22-қарашасында ҚММУ акт залында үздіксіз кәсіби дамыту факультеті №1 хирургиялық аурулар кафедрасының профессоры Қани Жұмкенұлы Мұсылманбековтың 80-жылдығына арналған салтанатты жиналыс өтті.
Бүкіләлемдік қант диабетімен қүрес күні
27 Қараша 2014
1891 жылғы 14-қарашада туған, Фредрика Бантинга инсулинді ашқан – оның құрметіне бүкіләлемдік қант диабетімен күрес күні 14 қараша болып белгіленді. 2007 жылдан бастап Біріккен Ұлттар Ұйымының эгида бойынша атап өтеді.
Жоғары оқу орындарының арасындағы көптілділік олимпиадасының нәтижесі
27 Қараша 2014
Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті шет тілдер кафедрасының ұйымдастырумен 2014 жылдың 20-қарашасында жоғары оқу орындарының арасында көптілділік олимпиадасы өтті. Қарағанды қаласының 6 жоғары оқу орнынан (әрбір жоғары оқу орнынан 5 қатысушы) тілдік емес факультеттердің үш тілді меңгерген (қазақ, орыс, ағылшын)1-2 курс студенттері қатысты.
Жұқпалы аурулар: қазіргі кездегі шанайылық
26 Қараша 2014
2014 жылдың 31-қазанынан 3-қараша аралығында жұқпалы аурулар Халықаралық қоғамымен (ISID) ұйымдастырылған Жедел және тез таралатын жұқпалы аурулар және оларды бақылау (IMED) бойынша 5 халықаралық кездесу өтті. Қазіргі уақытта пайда болған жұқпалы аурулар бүкіл әлем жұртшылығының назарында.
Құттықаймыз!
26 Қараша 2014
Профилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің деканаты 20-21-қараша аралығында Астана қаласында өткен «Жаңа заманға –озық технология» атты ХV Республикалық ғылыми-практикалық конференцияда
«Рейтингтік жүйе»
26 Қараша 2014
13.11.14 ж. - 1-057 топ., 1-026 топтардың кураторлары -Б.Х. Берикбаева, У.С. Койшиманованың «Рейтингтік жүйе» бойынша сұрақтарды талқылау үшін студенттермен кездесу ұйымдастырды. Кураторлар осы жүйе қалай жұмыс істейтіні жөнінде толық анықтама берді.
« Не? Қашан? Қайда?» интеллектуалдық ойыны
26 Қараша 2014
ЖМ 1-курс студенттері үшін «Не? Қашан? Қайда?» - интеллектуалдық ойыны өткізілді, оны ЖМ 1-026 топ, 1-003 стом. топтарының кураторлары – У.С. Койшиманова және С.А. Кушербаев жүргізді. Ойын 20.11.14 ж. сағ: 18.00-де, ҚММУ №6-жатақханасында өтті. Студенттер тапсырманы орындау мен талқылау барысына қызығушылық танытты.
Республикалықсеминар-тренинг
26 Қараша 2014
ҚР Білім және ғылым министрлігінің Жастар ісі жөніндегі комитеті «Жастар ұйымдарының қызметтерін консалтингтік қолдау бойынша іс-шараларды өткізу» жобасын жүзеге асырады. Жоба аясында 14-15-қарашадаАстана қ.студенттік жастар ұйымдарының және студенттік өзін-өзі басқару органдары қызметтерінің тиімділігін арттыру бойынша республикалық семинар-тренинг өткізілді.
Чемпионат айналымды толықтыруда.
25 Қараша 2014
Жатақханалар арасындағы футбол бойынша ҚММУ екінші чемпионат алты тур ойнатылды. 22-23 қарашада өткен ойында келесі қорытындылар тіркелді: