«Елбасы- ел мақтанышы»
15 Желтоқсан 2014
Қараша айының 29-жұлдызында №1 жатақханада анатомия кафедрасы оқытушыларының жалпы медицина және стоматология факультетінің І курс студенттерімен кездесуі өтті. Кездесу 1- желтоқсан күні аталып өтетін Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналды. Кездесу «Елбасы- ел мақтанышы» ұранымен өтті.
Қазақстанның Тәуелсіздік күні
15 Желтоқсан 2014
Қазақстанның Тәуелсіздік күні – Қазақстан Республикасының басты ұлттық мерекесі. Бұл күн Қазақстанда жыл сайын 16 - желтоқсанда аталып өтеді. Мемлекеттік тіл апталығы шеңберінде шет тілдер кафедрасы 2014 ж.11 - желтоқсанында «Тәуелсіздік күні» атты мерекелік іс-шара өткізді. Іс-шараның мақсаты – патриоттық сезімді тәрбиелеу, Отанды және мемлекеттік тілді сүю және құрметтеу.
Қазақстан Республикасындаы ЖИТС туралы көкейтесті сұрақ
12 Желтоқсан 2014
Ағымдағы жылдың 27 қараша күні ҚММУ негізгі корпусында № 301 дәрісханасында СӨӨБК ҚММУ ғылыми секторының ұйымдастыруымен Қарағанды облыстық ЖИТС профилактикасы және күрес орталығының бөлім меңгерушісі Тулекбаева Нағима Таштайқызымен «Қазақстан Республикасындағы ЖИТС туралы көкейтесті сұрақ» тақырыбына арналған дөңгелек үстел өтті.
Қазақ тілі пәнінен өткізілген ашық сабақ
11 Желтоқсан 2014
2014 жылдың 2-желтоқсанында Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті қазақ тілі кафедрасының доценті, ф.ғ.к. С.Ж.Шахина МПІ-1003-тобында қазақ тілі пәнінен «Қымыздың емдік қасиеттері» атты ашық сабақ өткізді.
Біріншілердің алдында болу !!!
11 Желтоқсан 2014
28.11.2014 ж., Қарағанды мемлекеттік индустриальды университетінде жыл сайын өткізілетін студенттердің V Республикалық «Жастар арасында салауатты өмір салтын қалыптастырудың заманауи мәселелері» атты ғылыми – тәжірбиелік конференция өтті. Конференцияның 170 қатысушысының ішінен «Исследование влияния сотовых телефонов на здоровье человека» тақырыбында баяндама оқыған ҚММУ «Жалпы медицина» мамандығының 3 - курс 3083 тобының студенті Расулова Азами 1- орынға ие болды.
Студенттік лига экватордан асып түсті.
11 Желтоқсан 2014
«Студенттік лига» футбол бойынша Қарағанды облысының біріншілігі ойындары бірінші айналымнан аяқталды. Біздің команда мамандарды және жанкүйерлерді өздерінің нәтижелерімен таң қалдыра отырып, чемпионатқа сеніммен қатысуды жалғастыруда.
2014 жылдың 12- желтоқсанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Медицина білімі-мемлекеттік тіл аясында» атты апталық өз жұмысын бастады
Қазақстан студенттерінің республикалық слеті
09 Желтоқсан 2014
2014 жылдың 25-қарашасында Маңғыстау облысы Ақтау қаласында Қазақстан студенттерінің республикалық слеті болды. «Студенттік өзін-өзі басқару және даму бірлестігі» КҚ ұйымдастырумен және Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жанындағы жастар саясаты комитеті қолдауымен өтті. Бұл слетке біздің уиверситеттің атынан, «Жалпы медицина» факультетінің 6-курс интерн терапевті Сагтаганов Жаксыбек қатысып келді.
«Менің елім - Қазақстан»
09 Желтоқсан 2014
К.Станиславский атындағы драма театрында Қарағанды облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының ұйымдастыруымен 2014 жылы 28 қарашада жастар арасындағы «Менің елім - Қазақстан» патриоттық байқауы өткізілді.
1 желтоқсан – Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күн
09 Желтоқсан 2014
2014 жылдың 27 қарашасындаэпидемиология және коммуналды гигиена кафедрасы ҚММУ №2 жатақханасында жастар арасында АИВ-инфекциясының алдын алу бойынша тренинг өткізді. АИВ-тың таралуы жүріс – тұрыспен байланысты болғандықтан, алдын алуда ең маңызды орын жастарды тәрбиелеу мен оқытуға берілуі тиіс. Осыған орай, жүргізілген тренингтің мақсаты студенттерді өздерінің қауіпін бағалауға, қауіпті жағдайлардан алыс болуға және өздері мен жақындарын жұқтырудан қорғауға үйрету болды.