Менжастарға сенемін!
26 Желтоқсан 2014
Қазақстан Республикасының Бірінші Президентінің күніне орай, ҚазҰУ-де студенттік жастардың республикалық патриоттық фестивалінің “Мен жастарға сенемін!” үлкен гала-форумы өтті.Университет қабырғасында осымен екінші рет әртүрлі мемлекттік құрылым басшылары,бизнесмендер және де таланты жастар мен студенттер тәжірибе алмасуға,ой бөлісуге жиналып отыр.Іс-шараны ұйымдастырған Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ, “Жандану” Экологиялық жобасы Білім және Ғылым министрлігінің қолдауымен,Алматы қаласы әкімдігі мен
Пікірталас турнирі
26 Желтоқсан 2014
29 - қарашада облыстық жергілікті фестиваль шеңберінде, Халықаралық студенттер күніне орай, Қарағанды облысы жастар саясаты жөніндегі басқармасы Қарағанды жоо студенттері арасында пікірталас турнирін ұйымдастырды. Қатысушылар қатарында ҚарМУ, КЭУ және Заң академиясының студенттері болды.
«Біз – әртүрліміз, біз – теңбіз, біз - біргеміз»
26 Желтоқсан 2014
23 - желтоқсанда жалпы медицина және стоматология мен профилактикалық медицина, биология және фармация факульттерінің деканаттарымен бірлесе отырып, Студенттермен тәрбие және әлеуметтік жұмыс бөлімі Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған «Біз – әртүрліміз, біз – теңбіз, біз - біргеміз» студенттік халық салт-дәстүрлері фестивалінің өткізілуін ұйымдастырды.
Футболды мереке.
25 Желтоқсан 2014
Ғажап мереке – «ҚММУ қызметкерлері мен студенттерінің тәуелсіз кәсіподағы» ҚҰ-мен бірге ҚММУ спорт клубы шағын-футбол бойынша университеттің чепионатын ұйымдастырды. Екі ай көлемінде, әрбір сенбі-жексенбі сайын №2 спорт залында (Ерубаев к. 32) футболды шайқас өтті. ҚММУ жеті жатақханаларының құрамасы + ҚарМУ құрама командасы футбол алаңында кімнің ұжымы басым түсетіндігін талқыға салды.
Вальс ырғағында
24 Желтоқсан 2014
Н.Әбдіров атындағы спорткомбинатта, студенттермен тәрбие және әлеуметтік жұмыс бөлімі «Вальс ырғағында» салтанатты бал-байқауын өткізді. Іс-шараның басты мақсаты – студенттердің көркем өнер қабілеттерін дамыту,эстетикалық талғамын қалыптастыру, сонымен қатар жаңа таланттарды айқындау.
ҚММУ мемлекеттік тіл апталығы.
23 Желтоқсан 2014
Тәуелсіздік күніне орай, 2014-жылдың 8-желтоқсан және 12-желтоқсан аралағында кең масштабта өткізілген «Медицина білімі – мемлекеттік тіл аясында» апталығы университет оқытушылары мен студенттері, қызметкерлері үшін көптеген жақсы іс-шараларға толы болды.
Келе жатқан жаңа 2015 жылдарыңызбен!
23 Желтоқсан 2014
Жаңа 2015 жыл қарсаңында Профилактикалық медицина, биология және фармация факультеті белсенді студенттерінің дәстүрге айналған жаңа жылдық кеші өтті. Мерекеге біздің студенттерді құттықтауға Аяз ата, Ақшақар және ергежей келді. Осы кеште көптеген ізгі тілектер, жылы сөздер айтылып, әндер орындалды.
Дөңгелек үстел басындағы кездесу
23 Желтоқсан 2014
2014 жылдың 20-желтоқсанында ҚММУ ректоры, профессор Раушан Сұлтанқызы Досмағамбетованың университет қоғамдық жұмысына қатысқан студенттермен кездесуі өтті. Содан кейін Раушан Сұлтанқызы жиналғандарды келе жатқан жаңа жылмен құттықтады, және үздік спортшыларына және жоо-ның белсенділерді естелік сыйлықтарды тапсырды. Бүгінгі күні жоо-да олардың саны - 25.
Біз жарқын болашаққа сенеміз!
23 Желтоқсан 2014
15 - желтоқсанда ҚММУ акт залында Қазақстан Республикасының 23-жылдығын мерекелеуге арналған салтанатты жиналыс өтті. Іс-шара басталғанда сахнаға оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі проректор Молотов-Лучанский Вилен Борисович шақырылды. Содан кейін құттықтау сөзін университет ректоры, профессор Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызы айтты.
«Жастар – болашағымыздың тірегі»
23 Желтоқсан 2014
2014 жылдың 12 желтоқсанында Қарағанды облысының ҚХА, сараптамалық топ партиялық куратор облыстық маслихат депутаты Р.С. Досмағамбетованың, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің бастамасы бойынша біздің жоғары оқу орнының қабырғасында «Жастар – болашағымыздың тірегі» - студенттік ғылыми-практикалық жооаралық конференция өтті.