Эразмус+ бағдарламасын жүзеге асыру аясында «Қазақстан университетінің дербестігіне ауысу» (TRUNAK) жобасының мониторингі өткізілді.
12 Наурыз 2018
2018 жылдың 5 наурызында ҚММУде Эразмус+ бағдарламасын жүзеге асыру аясында «Қазақстан университетінің дербестігіне ауысу» (TRUNAK) жобасының Эразмус+ бағдарламасының Қазақстандағы ұлттық офисінің директоры Ш.У. Тасболатовамен және директордың орынбасары Ж.Б. Қазбековамен мониторинг өткізілді.
Өзіңізді туберкулезден қорғаңыз
12 Наурыз 2018
24 ақпан мен 24 наурыз аралығында дүниежүзілік туберкулезге қарсы күніне орай, Қарағанды облысында туберкулез ауруын алдын ала емдеу жайында айлық өтуде. Осы қауіпті аурумен күресу үшін Қазақстанда «Өзіңізді туберкулезден қорғаңыз» атты ұлттық бағдарлама қабылданды.
Advanced Technologies & Treatments for Diabetes 2018 атты 11-ші халықаралық конференция.
05 Наурыз 2018
2018 жылдың 14-17 ақпанында Вена (Австрия) қаласында 11-ші халықаралық AdvancedTechnologies&TreatmentsforDiabetes (ATTD 2018) атты конференция өтті. Конференцияға 84 елдің қант диабеті саласындағы 2900-ден астам мамандары қатысты. Конференцияның негізгі мақсаты тәжірибелі эндокринологтар мен инженерлер арасында қантты диабетті емдеуге арналған помпалық инсулинотерапия, гликемияны үзіліссіз мониторингілеу және жасанды ұйқы безі атты жаңа технологияларды қолдануда тұрақты ынтымақтастықты құру бол
Түркістан қаласынан мұғалімдердің академиялық мобильділігі.
03 Наурыз 2018
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында Түркістан қ. А.Йассауи атындағы университетінің екі оқытушысы - Есалиев Еркін Сұлтанбайұлы және Жәнибекова Мерей Полатовна - қоғамдық денсаулық және мейірбике ісі кафедрасына келді.
ҚММУ Медицина орталығында алғаш рет екі жоғары технологиялы медициналық қызметтегі ота сәтті жасалды.
03 Наурыз 2018
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің медицина орталығында профессор Абатов Нұрқасы Төлепбергенұлымен алғаш рет екі жоғары технологиялы медициналық қызметтегі ота сәтті жасалды
Қарағанды облысы әкімінің сыйлықтарына студенттер арасындағы ХІІ Спартакиада
03 Наурыз 2018
2018 жылдың 22 ақпанынан 2 наурыз аралығында Қарағанды облысы әкімінің Астана қаласының 20 жылдық мерейтойына арналған студенттік жастар арасындағы ХІІ Спартакиадасы өтті. Спартакиаданың ашылуы 2018 жылдың 26 ақпанында Университетіміздің спорт залында өтті.
Академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде «Педиатрия» мамандығы бойынша «University medical center» мамандығы бойынша білім алу
02 Наурыз 2018
2018 жылғы 09 – 22 ақпан аралығында «Академиялық мобильділік» бағдарламасы бойынша «Педиатрия» мамандығының 2 курс резиденттері: Б.М. Даутова, У.А. Жамантаева, Д.В. Искакова, Е.А. Перистая Астана қ. АМБҰҒО (ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы) ревматология бөлімшесінде «Педиатриядағы өзекті мәселелер. Балалардағы жүйелі аурулар» циклін өтті. Оқу алдында JCI жүйесі мен қауіпсіздік ережесі бойынша кіріспе нұсқаулық өтті. Резиденттер ревматологиялық аурулардың ажыратпалы диагностикасы мен емі бо
Алматыдағы қос жеңіс
02 Наурыз 2018
24 – 25 сәуірде С.Ж. Асфендияров атындағы ҚҰМУ – де А.А.Ақановты еске алуға арналған “KazNMU CUP III” дәстүрлі пікірталас жарысы өтті. Үшінші Республикалық жарысқа ҚР жоғарғы оқу орындарынан 64 студенттік командалары қатысты. Қарағанды мемлекеттік медицина университеті атынан «Намыс» пікірталас клубының қатысушылары қатысты.
UNIVAS University (Бразилия) университетінің студенті Паузо Алегрені ҚММУ-інде оқыту!
01 Наурыз 2018
2017 жылдың 4 желтоқсанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетіне ғылыми зерттеулерменалмасу бағдарламасы бойынша (SCORE) Виктор Зенатти келді. Ол Бразилиядағы PausoAlegreUNIVASуниверситетінің төртінші курс студенті. Елена Салихованың жетекшілігімен Виктор бір ай ішінде физиология кафедрасында оқыды. 2017 жылдың 27 желтоқсанында «Assessment of adaptive capabilities of the organism according to the degree tension of regulatory systems» тақырыбыбойыншағылымижұмыстықорғады. Ғылымижобанықорғ
Біз – әртүрліміз, біз – теңбіз, біз – біргеміз!
01 Наурыз 2018
23 ақпанда Қарағанды мелекеттік медицина университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында және де алғыс айту күніне арналған «Біз – әртүрліміз, біз – теңбіз, біз – біргеміз» атты V мерейтойлы студенттік фестивалі өтті.