ОҚТЭ –үлгі жасау
28 Ақпан 2018
2018 жылдың 28 ақпанында Қоғамдық денсаулық сақтау және мейіргер ісі кафедрасында 5В110200 - «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша 4 курс студенттеріне объективті құрылымдық тәжірибелік емтихан бойынша үлгі жүргізілді.
ҚММУ профессорлық-оқытушы құрамының педагогикалық біліктілігін арттыру
28 Ақпан 2018
2018 жылдың 19 ақпанында Инновациялық технологиялар трансферті орталығының базасында ҚММУ ПОҚ педагогикалық біліктіліктерін арттыру курсы басталды. Оқыту «Тиімді оқытушы», «Зерттеуші және ғалым», «Кәсіпқой, көшбасшы және ұйымдастырушы» атты үш модуль бойынша жүргізіледі.
Республикалық терминологиялық конференция
27 Ақпан 2018
Қазақстан Республикасында тілдерді дамыту мен қолданудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі 2017-2019 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын (ІІІ кезең) жүзеге асыру мақсатында Қарағанды мемлекеттік медицина университеті 2018 жылдың 26 ақпанында медицина саласының терминологиясымен айналысатын мамандардың, медициналық жоғары оқу орындарының, өңірлік денсаулық сақтау басқармалары мен ұлттық, республикалық ғылыми ұйымдарының тіл және терминология
27 Ақпан 2018
2018 жылдың 23 ақпанында Орталық Қазақстан академиясында өткен «Ғылым және жастар: жаңа идеялар мен шешімдер» IV халықаралық ғылыми-теориялық студенттер мен магистранттар конференциясында «Жалпы медицина және стоматология» факультетінің 4 курс студенттері Светлана Николайчукты және Елизавета Панферованы, сонымен қатар олардың ғылыми жетекшілері – шет тілдер кафедрасының аға оқытушысы О.В.Калинкинаны I орын иеленуімен құттықтаймыз!
«Medtalks» студенттік конференция шеңберінде Латвия үкіметінің шәкіртақы тұсаукесері
27 Ақпан 2018
23 ақпанда ҚММУ-де «Medtalks» студенттік конференциясы өтті. Конференцияның ұйымдастырушылары: НұржанСабыр, ТемірланДосжанов, РавхатТелманов, Диана Блялова.
27 Ақпан 2018
«Кәсіптер әлеміндегі түлек» кәсіби бағдарланған білім беру көрмесі
26 Ақпан 2018
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың «Нұрлы жол – Келешекке жол» атты Жолдауына сәйкес № 5 орта білім беру мектебінің ресурстық орталығында 2018 жылдың 23 ақпанында 9-11 сынып оқушыларына арналған педагогикалық және студенттер қауымы «Кәсіптер әлеміндегі түлек» кәсіби бағдарланған білім беру көрмесін ұйымдастырды: кәсіби бағдар беру және оқушыларды жұмыс кәсіптеріне, инженерлік-техникалық саладағы және медицина мамандықтарына дайындау.
26 Ақпан 2018
Патологиялық анатомия кафедрасының кафедра доценті С.А. Мусабекованы «Білім-Образование-Education»
ҚММУ студенттері мен оқытушылары қайырымдылық іс-шараларын өткізді.
26 Ақпан 2018
17, 23 ақпанда Халықаралық медицина университетінің студенттері мен Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының доценті А.К.Айтжанова және магистр А.Х.Жоломанова, сонымен қатар Гуманитарлық педогогика орталығы қарттар үйі мен мүмкіндігі шектеулі балалар үйінде қайырымдылық шарасын ұйымдастырды. Біздің студенттеріміз: Бхупендра Сингх, Шачин Саин, Прашант Вайдх, Химаншу, Мохит Джарджхария, Картик, Камлеш Чоудхари, Джарджхария Хитеш Кумар, Шекхар Парашар, Ядав Нагармал, Ашиш Вьяс және Дилиш Каушик – ба
Халықаралық қазақ-түрік университетінің оқытушыларының келуі!
23 Ақпан 2018
5 ақпаннан бастап біздің университетімізге Халықаралық қазақ-түрік университетінің академиялық ұтқырлығы аясында мұғалімдер делегациясы келді. Келген барлық мұғалімдер әртүрлі саладағы мамандар болып табылады.