Халықаралық қазақ-түрік университетінің оқытушыларының келуі!

23 Ақпан 2018

5 ақпаннан бастап біздің университетімізге Халықаралық қазақ-түрік университетінің академиялық ұтқырлығы аясында мұғалімдер делегациясы келді. Келген барлық мұғалімдер әртүрлі саладағы мамандар болып табылады.

Барлық мұғалімдер: Морфология, Жалпы дәрігірлік тәжірибе№1, Медициналық биофизика және информатика, Иммунология және аллергология, Балалар аурулары№1, Ішкі аурулар №1, Микробиология, Офтальмология және аутоарингология, Физиология, Жалпы хирургия және травматология, Қоғамдық денсаулық сақтау және мейірбике ісі кафедраларына жіберілді. 5 ақпаннан 3 наурызға дейін студенттерге дәрістер оқып, ҚММУ кафедраларында практикалық сабақ жүргізіп, тәжірибе, білім алмасады және кафедра оқытушыларымен достық қарым-қатынас орнатады.
Халықаралық ынтымақтастық департаменті ҚарЛАГ атты саяси қуғын-сүргін құрбандарының мұражайына баруды ұйымдастырды Оқытушылар ҚММУ-нің ректор профессор Досмағамбетова Раушан Сұлтанқызымен кездесіп, суретті естелікке қалдырды. Жалпы, мұғалімдер біздің университеттің қонақжайлылығы мен жылы қабылдауымен қанағаттанған. Болашақта біз ынтымақтастықты кеңейтеміз және жылы күн шуақты Түркістаннан келген қонақтарды қабылдаймыз.