Құттықтаймыз!
21 Ақпан 2018
«Білім - Образование - Education» республикалық ғылыми-педагогикалық орталығы «Педагогикалық инновациялар» атты халықаралық байқау өткізді.
А вирусты гепатитінің эпидемиологиясы мен алдын алу шаралары бойынша тренинг
21 Ақпан 2018
ҚММУ-інде 2018 жылдың 19 акпанында эпидемиология және еңбек гигиенасы ұйымдастырған «А вирусты гепатитінің эпидемиологиясы және алдын алу шаралары» тақырыбына арналған пәнаралық тренинг жүргізілді. Тренинг жүргізушілері «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығының 4 курс студенттері Молдахметова Жулдыз, Мухамеджанова Меруерт, Баймаханов Бауржан, Сарбаев Акылбек, Укубаев Темирлан болды. Олар еңбек қызметі қоғамдық денсаулық сақтау жүйесімен байланысты болашақ түлектер. Тренингке ППҚ, қоғамдық денсаул
16 ақпанда ҚММУ базасында «Жұқпалы аурулар: бүгінгі күннің нақтылығы» ғылыми-практикалық конференциясы жүзіге асырылды.
21 Ақпан 2018
ДДҰ мәліметі бойынша, 2 млрд адамдар жұқпалы аурулармен ауырады, соның ішінде 17 млн. көз жұмады. ХХI ғ. инфекциялардың ерекшелігі, иммунопрофилактика жолдарымен бақыланатын эпидемия және пандемия түрінде ғаламға таралатын инфекциялардың пайда болуы, балалар инфекцияларының төмендеуі немесе жойылумен қатар қиын жолмен балалар арасында жиі өлім алып келеді.
«Зерттеушілердің мансабын дамыту үшін Мария Склодовская-Кюри шәкіртақылары» тақырыбындағы вебинар
20 Ақпан 2018
2018 жылдың 19 ақпанында Қазақстандағы Эразмус+ бағдарламасының Ұлттық Кеңсесінің ұйымдастыруымен жоо-дың оқытушылары мен қызметкерлеріне арналған Горизон 2020 бағдарламасы аясында «Зерттеушілердің мансабын дамыту үшін Мария Склодовская-Кюри шәкіртақылары» тақырыбында вебинар өтті.
«Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығын тәжірибеден өткізу бойынша жауапты оқытушылармен кездесу
19 Ақпан 2018
2018 жылы 15 ақпанда Қарағанды Мемлекеттік медицина университетінде «Қоғамдық денсаулық сақтау» мамандығы бойынша 1-5 курстарға оқу тәжірибені ұйымдастыру және жүргізу бойынша жауапты оқытушылармен жиналыс өткізілді.
Олимпиядалық брейн-ринг
16 Ақпан 2018
2018 жылдың 9 ақпанында, Қарағанды қаласындақала күніне және де қысқы Пхенчхане олимпияда ойындарына арналған «Қайда? Қайда? Қарағандыда!» атты брейн-ринг жарысы өткізілді. Бұл іс-шараның басты мақсаты – жоғарғы оқу орындарындары студенттері арасында интелектуалды спортты дәріптеу.
Береке басы — бірлік
16 Ақпан 2018
Біздің мемлекетіміздің баға жетпес байлығы — ұлтаралық қатынастағы қазақстандықтардың татулығы. Қазақстанда әртүрлі 120 этностың өкілдері ынтымақта ғұмыр кешуде. Олардың арасында қазақтар мен орыстар, татарлар мен украиндар, белорустар мен немістер, өзбектер мен қырғыздар, шешендер мен ингуштар және тағы басқа да көптеген ұлт өкілдері бар.
Студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция
16 Ақпан 2018
Медициналық білім беруді гуманитаризациялау болашақ маманның жеке басын қалыптастыруды болжайды. Кәсіби біліммен қатар, жалпы мәдени құндылықтар өте маңызды. ҚММУ студенттерінің медицина туралы әдебиетке деген қызығушылықтары сарқылмайды.
Стоматологтар күні балалар арасында
16 Ақпан 2018
Халықаралық стоматологтар күніне орай 2018 жылғы ақпанның 9 күні, балалар жасындағы стоматология және хирургиялық стоматология кафедрасының тәлімгері
«Университетті модернизациялаудыңстратегиялық құралы ретінде интернационалдандыру»мастер-класы
16 Ақпан 2018
2018 жылдың 08 - 14 ақпан аралығында ҚММУ-нде «Университетті модернизациялаудың стратегиялық құралы ретінде интернационалдандыру» тақырыбында мастер-класс өткізді. Мастер-класс авторы - стратегиялық даму және халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры Хьюго Бражиони. Мастер-классқа әкімшілік және басқару қызметкерлерінің 25 өкілдері қатысты.