Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университеті студенттерінің академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында оқуға келуі
16 Ақпан 2018
2018 жылдың 13 ақпанында Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетінің 4 және 5 курсының 20 студенті ҚММУ-не 2017-2018 оқу жылының көктем семестрі бойы академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында оқуға келді.
АсықАту. Шешуші іріктеу.
16 Ақпан 2018
Oблыстық студенттер спартакиадасы қарсаңында ҚММУкомандасының қатысушылары Асық ату бойынша іріктеу жарысын өткізді.
Назар аударыңыз! Вирусты гепатит А!
16 Ақпан 2018
Биология мамандығының 1-003 топ студенттері биология кафедрасының оқытушылары В.В. Бритько және Р.Р. Кенжетаевтың қатысуымен әңгімелесу түрінде бірлескен отырыс өткізді. «Назар аударыңыз! Вирусты гепатит А!».
Астана қаласында өткен клиникалық анатомия және оперативтік хирургия бойынша халықаралық олимпиада
16 Ақпан 2018
Ақпанның 9-10 күндері «Астана медициналық Университеті» АҚ клиникалық анатомия және оперативтік хирургиядан бірінші Халықаралық олимпиада өтті. Біздің тобымыз Ресей, Қырғызстан және Қазақстанның басқа қалаларынан келген топтарымен хирургиялық дағдырлары бойынша сайысқа түсті.
ҚММУ ResearchGate платформасында белсенділігі бойынша медициналық ЖОО арасында рейтингін бағалауда алдыңғы қатарда тұр.
14 Ақпан 2018
ResearchGate — барлық ғылыми пәндер саласындағы ғалымдары үшін әлемдегі ең ірі және танымал әлеуметтік желілердің бірі болып табылады.
ҚММУ Медицина орталығында «Хирургиядағы 3D технологиялар»мастер-класы ұйымдастырылды
13 Ақпан 2018
2018 жылғы 12 ақпанда Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті базасында хирургиялық пәндер кафедрасының меңгерушісі, профессор Н.Т. Абатовпен практикалық дәрігерлер, резидентура тыңдаушылары, хирургия бейінді интерн-дәрігерлеріне арналған «Хирургиядағы 3D технологиялар» шеберлік сабағы-ұйымдастырылды
Алматы қаласындағы ҚазМҮББУ «Медициналық, оның ішінде балалар реабилитологиясы» мамандығы бойынша резиденттердің академиялық ұтқырлығы
13 Ақпан 2018
2018 жылдың 15 қаңтарынан 27 қаңтарына дейінгі аралықта «Медициналық, оның ішінде балалар реабилитологиясы» мамандығы бойынша 2 жылдық білім алушы резиденттер - Инжу Бейбітқызы Смағұлова, Эдуард Германович Варушкин Алматы қаласындағы Қазақ Медицина үздіксіз білім беру университетінде «Медициналық массаж» элективті пәні бойынша білім алды, оқу «Almaty-Resort» Қазақстан Республикасы Президенті істері әкімшілігі «Оқжетпес» шипажайы және Алматы қаласының №1 қалалық клиникалық ауруханасы базасын
Қатерлі ісікке қарсы бірге
13 Ақпан 2018
2 ақпан күні ҚММУ Салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы «Самұрық» СҚ белсенділерімен бірге Дүниежүзілік Қатерлі ісікке қарсы күрес күніне орайластырылған студенттік флешмоб өткізді.
Порта университетіндегі академиялық мобильділік
09 Ақпан 2018
«Қоғамдықденсаулықсақтау» мамандығының 3 жылғыдокторантыЭльмираКултанова cыртқыакадемиялықмобильділікаясында 2017 жылғы 3 қарашаданбастап 2018 жылдың 31 қаңтарынадейіншетелдікғылымижетекшілермен Henrique Barros жәнеSevero Milton ПортаУниверситетініңҚоғамдықДенсаулықсақтауИнститутындағылымитәжірибеденсәттіөтті.
Қарағанды Мемлекеттік Медициналық университетіндегі Қазақстандағы ұмытылмас күндер
09 Ақпан 2018
Біз Абуали ибн Сина атындағы Тәжікістан Мемлекеттік медициналық университеті студенттері академиялық ұтқырлық аясында Қарағанды Мемлекеттік Медициналық университетіне келдік.