Қатерлі ісікке қарсы бірге

13 Ақпан 2018

2 ақпан күні ҚММУ Салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы «Самұрық» СҚ белсенділерімен бірге Дүниежүзілік Қатерлі ісікке қарсы күрес күніне орайластырылған студенттік флешмоб өткізді.

Қатерлі ісік – адам ағзасында жазушылардың қадағалаусыз дамитын және бөлінетін онкологиялық аурулардың барлық тобына арналған жалпы атау. Осы аурудан ем қабылдамаған жағдайда, әдетте оның соңы өліммен аяқталады.

Дүниежүзілік қатерлі ісікке қарсы күрес күні қарсаңында «Самұрық» АҚ белсенділері ҚММУ студенттері мен қызметкерлерінің назарын қатерлі ісік ауруларымен күресу проблемасына аудару үшін флешмоб өткізді.

Іс-шараға ондаған студенттер - болашақ дәрігерлер қатысты.

«Біздің іс-шарамыздың бастысы - бұл қатерлі ісік үкім емес, уақытында диагноз қойылған жағдайда емдеуге болатын ауру», - деді Салауатты өмір салты орталығының төрағасы Қ.М. Батыров.

Қорытындылай келе, барлық қатысушылар бірлесе отырып, іс-шараны дайындаған кезде өздері үшін көптеген жаңа және пайдалы мәліметтер алғанын айтты.

ҚММУ салауатты өмір салты орталығы.