Студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция

16 Ақпан 2018

Медициналық білім беруді гуманитаризациялау болашақ маманның  жеке басын қалыптастыруды болжайды. Кәсіби біліммен қатар, жалпы мәдени құндылықтар өте маңызды. ҚММУ студенттерінің медицина туралы әдебиетке деген қызығушылықтары сарқылмайды.

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті (Қазақстан) және Л.Н.Толстой атындағы Тула мемлекеттік педагогикалық университеті (Ресей) «ХХІ ғасырдағы орыс тілі: жастардың зерттеулері» атты  V халықаралық студенттік ғылыми-тәжірибелік конференция өткізді.

«Әдеби мәтіндегі виртуалды қарым-қатынас «дәрігер-көмекші қызметкер» (М.А.Булгаковтың «Жас дәрігер жазбалары» материалдарына негізделген) жалпы медицина факультетінің 2-019 топ студенті Медина Кенжетай баяндамасын оқыды. Медина Кенжетайдың баяндамасы мамандардың қызығушылығын тудырды және ғылыми мәселенің ерекше көрсеткені үшін мадақтау қағазымен марапатталды.