Қарағанды қаласының жоғары оқу орындарының арасындағы спартакиада
19 Наурыз 2018
2018 жылдың 17 наурызында Қарағанды қаласының жоғары оқу орындарының оқытушылары арасында волейболдан турнир өтті.
Шет тілдер кафедрасының «Жоғары оқу орындарында кәсіби-бағдарланған тілді оқыту ерекшеліктері» мастер-класын өткізуі
19 Наурыз 2018
2018 жылдың 28 ақпан айынан 14 наурыз аралығында шет тілдер кафедрасының меңгерушісіп.ғ.к. В.АБурмистрованың өткізуімен, Орталық Қазақстан Академиясының магистранттары ғылыми өтілім шеңберінде мастер-класқа қатысуға мүмкіндік алды. Мастер-кластың қатысушылары кәсіби қызметтері үшін маңызды тақырыптармен танысты
Халықаралық хирургия бойынша олимпиада
16 Наурыз 2018
2018 жылдың 22 ақпанда Екатеринбург қаласының (Ресей) Орал мемлекеттік медицина университетінде академик М.И. Перельман атындағы хирургиядан студенттіколимпиаданың XXVll аймақтық кезеңі өтті.
Медициналық жоғары оқу орындары ректорларының мәжілісі
16 Наурыз 2018
ҚММУ базасында медициналық жоғары оқу орындары ректорлары Кеңесінің мәжілісі өткізілді. Онда медициналық жоғары оқу орындары ректорлары Кеңесінің 2018 жылға арналған жұмыс жоспары бекітілді.
ҚММУ 2018 жылы 15 наурызда ҚР медициналық жоо «Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамтамасыз ету (медицина)» мамандығы бойынша Оқыту-әдістемелік кеңестің отырысы өтті
16 Наурыз 2018
Отырыста Республикалық денсаулық сақтауды дамыту орталығының, медициналық жоо және тәуелсіз емтихан ұлттық орталығы: С.Ж. Асфендияров атындағы Қаз ҰМУ, Семей қ. ММУ, БҚ ММУ, ОҚМА және Ясауи атындағы ХҚТУ өкілдері қатысты.
«Мониторингке дайындық бойынша жоғары білім беру саласындағы әлеуетті арттыру жобаларының топтары үшін кеңес беру» вебинары
14 Наурыз 2018
2018 жылдың 13 наурызында Қазақстан Республикасындағы Эразмус+ бағдарламасының ұлттық офисі «Мониторингке дайындық бойынша жоғары білім беру саласындағы әлеуетті арттыру (ЖББСӘА) жобаларының топтары үшін кеңес беру» тақырыбында вебинар ұйымдастырды. Вебинарды Қазақстандағы Erasmus+ бағдарламасының ұлттық үйлестірушісі Шайзада Умурзаковна Тасбулатова жүргізді. Вебинар жоба топтарын мониторингтің түрлері мен ережелерімен таныстыру үшін өткізілді.
Курск қаласында өткен үшінші Халықаралық практикалық олимпиадасына ҚММУ студенттер командасының қатысуы
14 Наурыз 2018
2018 жылы 2-3 наурыз айында Курск қаласының мемлекеттік медицина университетінде ІІІ халықаралық практикалық олимпиада өтті. ҚММУ атынан бесінші курс студенттер командасы қатысты. Команда құрамында: Пак Элина және Төлеубаева Ардақ (5-075 гр.), Эм Сабина және Эм Максим (5-085 гр).
ЖҚҚ шығару мәселесінің жұмысын ұйымдастыру
14 Наурыз 2018
Қоғамдық денсаулық сақтау және мейіргер ісі кафедрасында 02.03.2018 ж. Жеке қорғану құралдарын шығару пункті құрылды. Жаттығулар ҚММУ қызметкерлерін ескертуге, оларды жұмыс орындарында жинауға, қызметкерлерді, студенттерді төтенше жағдайда жұмыс істеуге және азаматтық қорғаныс беру пунктісінің ЖҚҚ-н мақсатты түрде жұмыс істеуге дайындау туралы хабардар етуден басталды.
Сұлулық үшін сіздерге мың алғыс!
13 Наурыз 2018
«Бүгін сіздердің жүректеріңіз жарқын, жылы және қуанышты тілектерге, нәзік гүлдерге және жағымды сыйлықтарға толсын». Дәл осындай сөздермен ҚММУ - нің акт залында халықаралық әйелдер күні 8 наурыз мерекесіне арналған концерт басталды.
«Балаларға медициналық көмек көрсетудің стандарттарын» талқылау.
13 Наурыз 2018
№2 балалар аурулары кафедрасында 02.03.2018 жылында кафедра меңгерушісі, профессор Б.Т. Тукбекова және БЖАИЖ бағдарламасы бойынша облыстық үйлестіруші Ф.А. Тельжанова «ҚР-сында педиатриялық көмек көрсету стандарттарын ұйымдастыруды бекіту туралы» 2018 жылғы 25 қаңтардағы № 1027 бұйрығының негізгі ережелерін студентерге ұсынды. Осы стандартта балалар қауымына медициналық көмектің негізгі түрлері көрсетіледі, соның ішінде санитарлық авиациямен. Онда негізгі нормативтік – заңды құжаттар т