Шет тілдер кафедрасының «Жоғары оқу орындарында кәсіби-бағдарланған тілді оқыту ерекшеліктері» мастер-класын өткізуі

19 Наурыз 2018

2018 жылдың 28 ақпан айынан 14 наурыз аралығында шет тілдер кафедрасының меңгерушісіп.ғ.к. В.АБурмистрованың өткізуімен, Орталық Қазақстан Академиясының магистранттары  ғылыми өтілім шеңберінде мастер-класқа қатысуға мүмкіндік алды. Мастер-кластың қатысушылары  кәсіби қызметтері үшін маңызды тақырыптармен танысты :

1.  Жоғары мектепте  кәсіби-бағдарланған тілді оқытудың белсенді әдістері

2. Кәсіби-бағдарланған тіл шеңберінде СҒЗЖ

3. Кәсіби-бағдарланған тілді оқытуда В.С. Аванесовтың әдістемесі бойынша тест үлгілері.

4. Кәсіби-бағдарланған тілді оқытуда ойын технологиялары.

5. Зияткерлік карталар (mind-mapping) және оларды оқу үдерісінде қолдану мүмкіндіктері

Өткізілген мастер-кластың  негізгі мақсаты-күрделі мәселелерді шешу тәсілдері бойынша аталған салада тәжірибе алмаса отырып, жоғары оқу орындарында кәсіби-бағытталған тілді оқытудың теориялық және практикалық аспектілері бойынша ұсынылған ақпаратты беру.