Эразмус+ бағдарламасын жүзеге асыру аясында «Қазақстан университетінің дербестігіне ауысу» (TRUNAK) жобасының мониторингі өткізілді.

12 Наурыз 2018

2018 жылдың 5 наурызында ҚММУде Эразмус+ бағдарламасын жүзеге асыру аясында «Қазақстан университетінің дербестігіне ауысу» (TRUNAK)  жобасының Эразмус+ бағдарламасының Қазақстандағы ұлттық офисінің директоры Ш.У. Тасболатовамен және директордың орынбасары Ж.Б. Қазбековамен мониторинг өткізілді.

Мониторинг мақсаты – өткізілген әрекеттермен және жобаның қорытындысымен танысу, қаржы жоспары бойынша бар проблемалар мен қиындықтарды талқылау, оларды шешу жолдарын анықтау.

Мониторингке Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің және Қазақстанның бес жоғары оқу орындарының өкілдері қатысты: ҚММУ ректоры Р.С.Досмағамбетова, М.Қозыбаев атындағы СҚМУ ректоры С.М.Өмірбаев, М.Оспанов атындағы БҚММУ ректоры Е.Ж.Бекмұхамбетов, сонымен қатар жоғары оқу орындарының проректорлары, ҚММУ проректоры А.А.Тұрмұхамбетова, ҚММУ проректоры В.П. Риклефс, АМУ проректоры Е.А. Ахметов, М.Оспанов атындағы БҚММУ проректоры Г.А.Смағұлова, ҚЭУК проректоры Р.О.Бугубаева, АМУ проректоры Г.С.Джарасова. Кездесу барысында жоба серіктестері жобаның іске асыру барысын талқылады.

Жұмыс тобының мүшелеріне жұмыс пакеттеріндегі жұмыстардың барысымен таныстыру үшін жұмыс пакеттеріне арналған презентациялар дайындалды. Презентациялар жобаның мақсаттары мен міндеттері, жобаның мақсаттарының өзектілігі, жобаның тиімділігі, тұрақты дамудың таралуы мен әлеуетін атап өтті. Қатысушылардың сөзінен кейін TRUNAK жобасының нәтижелеріне қол жеткізу үшін бірлескен пікірталас ұйымдастырылды.