Бірлескен жобаны табысты іске асыру
23 Қаңтар 2020
20-24 қаңтар аралығында "Қарағанды медицина университеті" КЕАҚ Тәжік мемлекеттік медицина университетінде "жоғары білімді жаңғырту. Абуали ибни Сино".
Патология кафедрасыныңкәсіптік бағдар беру жұмысы
21 Қаңтар 2020
2020 жылдың 13 қаңтарында Қарағанды қаласының «№9 гимназия» КММ және «№5 ЖББОМ» КММ патология кафедрасының оқытушылары Жиенбаева Кымбат Мураткызы, Аринова Сапаркүл Махамбетәліқызы, Барышникова Ирина Александровна кәсіптік бағдар беру жұмысын жүргізді.
Спартакиаданың ашылуы
20 Қаңтар 2020
20 қаңтарда біздің университетіміздің бас корпусының спорт залында еріктілер жылына арналған ҚМУ қызметкерлері мен профессор-оқытушылар құрамы 46-шы спартакиадасының ашылуы өтті. Күреске 5 команда қатысты: әкімшілік-басқару бөлімшесі, медбикелік білім беру мектебі, медицина мектебі, стоматология мектебі, қоғамдық денсаулық, биомедицина және фармация мектебі.
Құттықтаймыз!
20 Қаңтар 2020
Патология кафедрасының ұжымы Сәуле Амангелдіқызы Мұсабекованы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің,14.00.00-Медицина мамандығы бойынша қауымдастырылған профессор (доцент) ғылыми атағын берумен құттықтайды.
Ерекше Жаңа жыл
16 Қаңтар 2020
2019 жылдың 28 желтоқсанында медицина мектебінің қызметкерлері мен студенттері ерекше қажеттіліктері бар балаларға арналған қайырымдылық Жаңа жылдық іс-шарасын өткізді.
Қысқы сессияның «станцияларына» жаңа жылдық саяхат
10 Қаңтар 2020
Жылдың басты мерекесі қарсаңында медицина мектебінің студенттері Жаңа жылдың ертегі атмосферасына еніп, ең белсенді студенттер медицина мектебінің деканымен бірге Жаңа жылдық бағдарлама ұйымдастырды: сайыстар, викториналар, ойындар, қабылдаулар.
Кәсіби бағдарлау жұмысы жалғасуда
09 Қаңтар 2020
Мейіргер ісі және денсаулық сақтау мектебінің оқытушылары Қарағанды қаласындағы №100 мектептің оқытушылары мен оқушыларымен кездесті.
Академиялық құрамдас бөлік ретінде оқудың нәтижелері
30 Желтоқсан 2019
2019 жылдың 18 қарашасы мен 17 желтоқсаны аралығында Қарағанды медицина университетінің қызметкерлері, Қоғамдық денсаулық сақтау, биомедицина және фармация мектебінің қауымдастырылған профессоры Жания Даулетқалиева және №2 ішкі аурулар кафедрасының қауымдастырылған профессоры Александр Марченко ҚР Денсаулық сақтау министрлігі 2019 жыл бойынша академиялық құрамдас бөлік ретінде Лунд университетінде (Швеция) оқыды.
Запастағы лейтенанттарға погондарды тапсыру – әскери кафедраның жаңа дәстүрі
30 Желтоқсан 2019
2019 жылдың 14 желтоқсанында Қарағанды медицина университеті әскери кафедрасының түлектеріне, яғни запастағы жас лейтенанттарға погондарды тапсыру салтанаты болып өтті. Аталған шара Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігі күні мерекесіне орай ұйымдастырылды.
Жаңа жылға жаңа жеңістіктермен!!!
27 Желтоқсан 2019
2019 жылдың 25 желтоқсанында «Қарағанды ​​медицина университеті» КеАҚ-да Басқарма Төрағасы-Ректор, профессор Раушан Сұлтанқызы Досмағамбетованың қоғаммен есеп беру кездесуі өтті. Оған тәуелсіз директор, «Қарағанды ​​медицина университеті» КеАҚ-ның Директорлар кеңесінің өкілі Б.В. Зорин қатысты. Модератор ретінде «Қарағанды ​​медицина университетінің Түлектер қауымдастығы» қоғамдық бірлестігінің Төрағасы Д.Е. Третьяк болды.