Патология кафедрасыныңкәсіптік бағдар беру жұмысы

21 Қаңтар 2020

2020 жылдың 13 қаңтарында Қарағанды қаласының «№9 гимназия» КММ және «№5 ЖББОМ» КММ патология кафедрасының оқытушылары Жиенбаева Кымбат Мураткызы, Аринова Сапаркүл Махамбетәліқызы, Барышникова Ирина Александровна кәсіптік бағдар беру жұмысын жүргізді. «№9 гимназия» КММ  бір он бірінші және екі тоғызыншы сыныптарға бару жүзеге асырылды, жұмыс барысында қамтылған оқушылардың жалпы саны 75 адамды құрайды және «№5 ЖББОМ» КММ үш тоғызыншы және бір он бірінші сыныптарда жұмыс жүргізілді, оқушылар саны - 77 адам. Жұмыс барысында университет құрылымы, мектептер және білім беру бағдарламалары туралы әңгімелер жүргізілді, оқытушылар оқушылардың сұрақтарына жауап берді, презентациялар, роликтер арқылы университет өмірі туралы таныстыру жұмыстарын жүргізді.