Бірлескен жобаны табысты іске асыру

23 Қаңтар 2020

20-24 қаңтар аралығында "Қарағанды медицина университеті" КЕАҚ Тәжік мемлекеттік медицина университетінде "жоғары білімді жаңғырту. Абуали ибни Сино".

ТГМУ өкілдері симуляциялық және білім беру технологиялары орталығында келесі модульдер бойынша біліктілікті арттырудан өтеді:

- "Симуляцияларды пайдалана отырып оқыту технологияларын жетілдіру" модулі бойынша Медициналық білім беру ұйымының жаттықтырушылары мен қызметкерлерін даярлаудың озық курсы»;

- "Кәсіби маман" модулі бойынша Медициналық білім беру ұйымы қызметкерлерінің педагогикалық біліктілігін арттыру бойынша жаттықтырушылардың базалық курсы»;

- "Зерттеуші және ғалым" модулі бойынша Медициналық білім беру ұйымы қызметкерлерінің педагогикалық біліктілігін арттыру бойынша тренерлердің базалық курсы.

ТГМУ делегациясы ЖОО-мен танысып, басқарма төрағасы-ректор Р. С. Досмағамбетовамен кездесу өткізді. Қонақтар университет мұражайына, кітапханаға, симуляциондық және білім беру технологиялары орталығына, стоматологиялық клиникаға, сондай-ақ Долинка қаласындағы Карлаг мұражайына барды.