Абайлаңыз, коронавирусты инфекция!
11 Ақпан 2020
Еріктілер жылы
06 Ақпан 2020
Ел президенті Қасым-Жомарт Тоқаев 2020 жылды Қазақстанда Еріктілер жылы деп жариялады. Мемлекет басшысының бұл бастамасы елдегі еріктілікті дамыту үшін жаңа серпін беруге арналған және еріктілік қызметі үшін қолайлы орта құру болып табылады.
Ұлттық баскетбол лигасының турнирі
04 Ақпан 2020
Қарағанды ​​медициналық университетінің баскетболдан ұлдар мен қыздар командалары Қазақстан ұлттық баскетбол лигасының республикалық турниріне қатысты. Орталық дивизионның бірінші турының нәтижелері бойынша жастар командасы 3-орынға, қыздар командасы 2-орынға ие болып, жартылай финалға жетті.
Жедел жәрдем-чемпион!
31 Қаңтар 2020
«Медициналық жедел жәрдем» командасы футбол бойынша өткен XXI ҚМУ чемпионатында жеңіске жетті. Финалда ҚарМТУ командасын жеңіп, МЖЖ футболшылары бірінші рет университет чемпионы атанды.
Еріктілер құтқаруға асығады
30 Қаңтар 2020
Қарағандыда жауған қалың қардан кейін көптеген қарт адамдарға көмек керек болды. Біздің университеттің еріктілері жалғыз басты зейнеткерлердің аулаларын тазартуға көмектесті. Белсенділер Сәтпаев, Пригородная көшелері мен Н. Назарбаев даңғылы бойындағы аумақтарды тазалады.
Халықаралық ынтымақтастық
28 Қаңтар 2020
«Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетіндегі жоғары білім беруді модернизациялау» жобасының аясында ҚМУ КеАҚ базасында 2020 жылдың 20 мен 24 қаңтар аралығында ТММУ тоғыз қызметкеріне үш модуль бойынша дәріс болып өтті:
Симуляциялық білім беру бойынша әріптестерімізбен тәжірибе бөлісудеміз
28 Қаңтар 2020
ҚМУ КеАҚ-ның симуляциялық және білім беру технологиялар орталығының базасында 2020 жылдың 20 мен 24 қаңтар аралығында Асфендияров атындағы
Спартакиада қорытындысы
28 Қаңтар 2020
КМУ профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлерінің XXXVI спартакиадасының қорытындысы 20-24 қаңтар 2020ж
Кәсіпкерлік пен оқудың түйісу нүктелері
23 Қаңтар 2020
Enactus – кәсіпкерлік әрекеттер арқылы адамдардың өмірін жақсартуға бағытталған халықаралық ұйым.
Жарыстың 3-ші күнінің нәтижелері
23 Қаңтар 2020
Жарыстың үшінші күні өтті. Міне оның қорытындысы: