Ұлттық баскетбол лигасының турнирі

04 Ақпан 2020

Қарағанды ​​медициналық университетінің баскетболдан ұлдар мен қыздар командалары Қазақстан ұлттық баскетбол лигасының республикалық турниріне қатысты.  Орталық дивизионның бірінші турының нәтижелері бойынша жастар командасы 3-орынға, қыздар командасы 2-орынға ие болып, жартылай финалға жетті.

Ойын нәтижелері бойынша топ көшбасшылары анықталды: Виктория Станина 35.5 ұпай, 39 тиімділікте 14.5 доп қағып алу нәтижесін көрсетті.  Ал Жанаргүл Аймурзина орта есеппен үштік-қос ұпай - 22 ұпай, 26 тиімділікте  10 рет доп қағып алып және 10 рет доп берісті.  Станина Виктория (№19) және Аймурзина Жанаргүл (№10) Қазақстанның бүкіл жұлдызды ойынында үздік ойыншылар ретінде танылды.

25 және 26 қаңтарда Қостанайда, Қостанай спорт кешенінің алаңында өткен Ұлттық баскетбол федерациясы мен Қазақстан Республикасы Білім министрлігінің қолдауымен үздік доп ойынын – «Jastar Fest 2020» мерекелік шарасы өтті, оның басты оқиғасы Ұлттық баскетбол студенттер лигасының үшінші жұлдызды ойыны болды, онда біздің қыздар кәсіпқойлық пен шеберлік көрсетті.

Физикалық денсаулық орталығы