Медициналық білімнің сапасын арттыру тәуелсіз бағалау арқылы
26 Ақпан 2020
21 ақпан 2020 жылы Нұр Сұлтан қаласында Ұлттық тәуелсіз емтихан орталығының (ҰТЕО) Жоғарғы алқалық кеңестің (ЖАК) кеңейтілген отырысы өтті, ол Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрі Олжас Абишевтің, ҰТЕО халықаралық серіктестері, БАҚ және басқа мүдделі тараптардың қатысуымен өтті. Отырысты ЖАК президенті В.Н. Редкокашин, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының экс-депутаты, Әлеуметтік және мәдени даму комитетінің мүшесі, «Астана Қаласынының Құрметті азаматы» ашты.
«ЭКГ-ті декодтау» ашық дәрісі
26 Ақпан 2020
22 ақпанда Симуляциялық және білім беру технологиялар орталығында электрокардиография бойынша үлкен дәріс залы өтті. Тақырып «ЭКГ-ны декодтау» шеберлігін практикада қиындық көрген студенттердің тілектерін ескере отырып таңдалды. СББТО тәжірибелік жаттықтырушысы Шмаков Александр Сергеевич бәріне дәріс оқыды.
Ауғанстан – сен менің жанымның жарасысың...
26 Ақпан 2020
15 ақпан Қарағанды медицина университетінің әскери кафедрасында Ауғанстаннан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығарудың 32-жылдығына арналған шаралар өткізілді.
Біз Q-pop үшін
25 Ақпан 2020
«Рухани Жаңғыру» жобасының үшжылдығына орай «ҚМУ» ҚеАҚ-да «Жаһандық әлемдегі заманауи Қазақстандық мәдениет» атты пікірсайыс өтті. Турнир үш тілде өтті: қазақ, орыс және ағылшын. Екі топ Q-pop мәдениеті үшін және оған қарсы болып пікір алысты, жастарды қызықтыратын қазіргі заманғы
Чемпионат басталды
24 Ақпан 2020
Жақында ғана университеттік біріншілік аяқталған сияқты болған, бірақ уақыт орнында тұрмайды және ақпан айының ортасында кезекті, футболдан ҚМУ-нің XXII чемпионаты басталды.
Байытылған оқу бағдарламасы
18 Ақпан 2020
Жаңа семестр басталуымен, демалыстан кейін келген интерн-педиатрлар "Педиатриядағы жедел медициналық көмек" цикліне жігерлілікпен кірісті. Циклді өту кезінде интерндер шақыртуға шығып, практикалық сабақтарға қатысып, оқытушымен өзекті тақырыптарды талдады. Сонымен қоса, симулияциялық және білім беру технологиялық орталығына барып, тәжірибелік дағдыларын жетілдірді.
Қарағанды қ. № 92 гимназия түлектерімен патология кафедрасының кәсіптік бағдар беру жұмысы
14 Ақпан 2020
2020 жылдың 9 қаңтарында КемесАҚ ҚМУ патология кафедрасының қауымдастырылған профессоры Х. Р. Әбдіқадырова мен профессор ассистенті Ю. П. Таласпекова Қарағанды қаласының № 92 гимназияның МММ-де әлеуетті талапкерлермен кәсіптік бағдар беру жұмысын өткізді. Оқушыларға университеттің құрылымы, факультеттері мен мамандықтары, кафедралардың оқу-материалдық базасы және студенттердің қоғамдық қызметін ұйымдастыру туралы толық ақпарат берілді.
ОҚКЕ туралы құнды ұсыныстар
13 Ақпан 2020
Бүгінгі таңда симуляциялық оқыту негізінде медициналық білім берудің басым бағыттарының біріне айналуда. «Қарағанды медициналық университетінін» Симуляция және білім беру технологиялары Орталығы - ел ішінде ғана емес, сонымен бірге шетелде де тренажерлік жаттығулар өткізетін көшбасшы. 2017 жылы Орталық жұмысы «Симуляциялық оқыту шебері» деп танылды.
Жаңа үлгідегі коронавирусты инфекцияның таралуы мен енуін ескерту бойынша оқыту семинары
12 Ақпан 2020
Шұғыл медициналық көмек тренингі
11 Ақпан 2020
3-7 ақпан аралығында Қарағанды ​​қаласының №4 емханасында Симуляция және білім беру технологиялары орталығының тренерлері Шмаков А.С. және Аубакирова Д.Н. дәрігерлер үшін «Медициналық манипуляциялар әдістемесі бойынша практикалық курс» тақырыбында дәрігерге арналған критикалық жағдайларда шұғыл медициналық көмек көрсету дағдыларын дамытуға негізделген тренинг өткізді. Клиниканың 20 дәрігері біліктілігін арттырудан өтті.