Қарағанды қ. № 92 гимназия түлектерімен патология кафедрасының кәсіптік бағдар беру жұмысы

14 Ақпан 2020

2020 жылдың 9 қаңтарында КемесАҚ ҚМУ патология кафедрасының қауымдастырылған профессоры Х. Р. Әбдіқадырова мен профессор ассистенті Ю. П. Таласпекова Қарағанды қаласының № 92 гимназияның МММ-де әлеуетті талапкерлермен кәсіптік бағдар беру жұмысын өткізді. Оқушыларға университеттің құрылымы, факультеттері мен мамандықтары, кафедралардың оқу-материалдық базасы және студенттердің қоғамдық қызметін ұйымдастыру туралы толық ақпарат берілді.

Тұсаукесер барысында ЖОО-ның жаңа құрылымы мен оның жаңа бағыттары мен мүмкіндіктері таныстырылды. Біз дәрігер мамандығын таңдағысы келетіндерді анықтау үшін 11 сынып оқушылары арасында сұрақ-сауалнама жүргіздік. Сауалнама барысында 25 оқушының 4 – і дәрігер мамандығын таңдағысы келді.

Олар Қарағанды медициналық ЖОО құрылымы, факультеттер, оқытудың жаңа түрі және ЖОО түсу кезінде мамандық таңдау туралы пікірталасқа белсенді қатысты.

Талқылау соңында біздің тарапымыздан: патология және сайт кафедрасында Ашық есік күні, YouTube КемесАҚ ҚМУ жоғары оқу орны туралы толық және жаңа ақпарат алу үшін ұсынылды.