Оқу үрдісіне қатысты жұмыстар
11 Наурыз 2020
2020 жылдың 2 наурызында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасында Халықаралық медицина факультетінің бірінші курс студенттері «Ғылыми ойлаудың негіздері» атты пәнін тәмамдау аясында өздерінің жобалық жұмыстарын қорғап шықты.
Талапкерлерді қабылдаудағы Вильнюстік тәжірибесі туралы
05 Наурыз 2020
Вильнюс университетімен (Литва) стратегиялық серіктестік шеңберінде 2020 жылдың 02-06 наурыз аралығында Қарағанды медицина университетіне Вильнюс университетінің сарапшылары: оқу бөлімі бойынша департамент бастығы Катерина Борткевич және студенттерді қабылдау бөлімінің бастығы Артурас Шальтис қатысуда.
Көптілді медицина студенттері
05 Наурыз 2020
Университет студенттерінің тіл үйренуге деген ынтасын арттыру мақсатында Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университетінде тілдік емес мамандықтардың студенттері арасында «Көптілді студент» атты байқау өтті.
Ұлы даланың ұлы есімдері
04 Наурыз 2020
2020 жылы 28 ақпан күні шет тілдер кафедрасы «Рұхани Жаңғыру:болашаққа жол» бағдарламасын жүзеге асыру аясында жоғары оқу орындарының қатысуымен ұлы даланың ұлы есімдері» атты ғылыми конференция өткізді.
Жоба жұмыстарын қорғау
04 Наурыз 2020
2020 жылдың 26 ақпанында Қазақстан тарихы және әлеуметтік саяси пәндер кафедрасындаХалықаралық медицина факультетінің бірінші курс студенттері «Ғылыми ойлаудың негіздері» атты пәнді тәмамдау аясында жобалық жұмыстарын қорғады.
Академиялық адалдық лигасының мониторингі
03 Наурыз 2020
25 және 26 ақпанда М.Нарикбаев атындағы КАЗГЮУ университетінің қызметі бойынша және Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы мемлекеттік басқару Академиясында сыбайлас жемқорлық тәуекелдерінің болуына және академиялық адалдық Лигасы стандарттарының сақталуы бойынша мониторинг өтті. Сараптамалық топтың құрамына «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ-ның комплаенс-офицері Урмашов Александр Николаевич кірді.
Жеңімпаздарды құттықтаймыз!
03 Наурыз 2020
Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінің Дене шынықтыру және спорт факультетінің базасында 8 наурыз Халықаралық әйелдер мерекесі қарсаңында Қарағанды жоғары оқу орындары мен колледждері студент-қыздарының арасында Кеңес Одағының батырлары Ә.Молдағұлова мен М. Мәметованы еске алуға арналған оқ ату және Дартс бойынша жарыс өткізу жақсы дәстүрге айналды.
Ерекше сабақ
03 Наурыз 2020
Тілдік өлкетану аспект орыс тілін меңгерудің маңызды құрамдас бөліктерінің бірі болып табылады. Орыс тілін оқыту барысында шетел студенттері біздің елімізде тұратын халықтардың әртүрлі дәстүрлерімен танысады.
Диабетті емдеудегі алдыңғы технологиялары жөнінде
28 Ақпан 2020
2020 жылдың 18-22 ақпанында Мадрид (Испания) қаласында диабетті емдеудегіалдыңғы технологиялары жөнінде 13-Халықаралық конференция өтті (ATTD 2020).
ОҚКЕ туралы құнды ұсыныстар
26 Ақпан 2020
Бүгінгі таңда симуляциялық оқыту негізінде медициналық білім берудің басым бағыттарының біріне айналуда. «Қарағанды ​​медициналық университетінін» Симуляция және білім беру технологиялары Орталығы - ел ішінде ғана емес, сонымен бірге шетелде де тренажерлік жаттығулар өткізетін көшбасшы.