Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл!
16 Наурыз 2020
2020 жылдың 13 наурызы күні қазақ тілі кафедрасы университетішілік мемлекеттік тіл айлығы аясында Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл толуына арналған «Абай – дана, Абай – дара қазақта!»
«Абай – дана, Абай – дара қазақта!
13 Наурыз 2020
2020 жылдың 11 наурызы күні Қарағанды медициналық университетінің қазақ тілі кафедрасы «Медицина білімі - мемлекеттік тіл аясында» тақырыбындағы тіл айлығы шеңберінде «Абай – дана, Абай – дара қазақта!» атты әдеби-сазды кеш өткізді.
Жаңа форматтағы емтихан
13 Наурыз 2020
2020 жылдың 10 наурызында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының негізінде Халықаралық медицина факультетінің бірінші курс студенттері өздерінің жобалық жұмыстарын қорғап шықты.
Британ Кеңесінің «Оқу сапасы» атты семинары
13 Наурыз 2020
2020 жылдың 10-11 Наурызында Оксфорд университетінің білім департаментінің профессоры Майя Чанкелианианың, Гарвард университетінің (АҚШ) халықаралық білім беру саясатының магистрі және Кембридж университетінің (Ұлыбритания) Ph.D докторын шақыруымен Нұр Сұлтан қаласында «Оқытудың сапасы» атты семинар өтті.
Бір халық – бір ел
Педагогикалық біліктілікті арттыру
13 Наурыз 2020
2020 жылғы 2-6 наурыз аралығында «ҚМУ» КеАҚ базасында «Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясы» АҚ қызметкерлері үшін 3 оқу модулі бойынша педагогикалық біліктілікті арттыру циклі өткізілді:
Докторанттарды құттықтаймыз!
13 Наурыз 2020
ҚР БҒМ Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Төрағасының 2018 жылдың 4 наурыздағы №207 бұйрығына сәйкес "Қарағанды медицина университеті" КеАҚ жанындағы 6D110200 – Қоғамдық денсаулық сақтау мамандығы бойынша Диссертациялық кеңес жұмыс жүргізуде.
Облыс әкімінің жүлделеріне арналған спартакиада
12 Наурыз 2020
Әбу Насыр әл-Фарабидің 1150 жылдығына арналған Қарағанды облысы әкімінің жүлделеріне арналған студенттер арасындағы XIV спартакиада аяқталды. Байқауға Қарағанды қаласының 8 жоғарғы оқу орны - ​​ҚарМУ, ҚарМТУ, Ішкі істер министрлігінің академиясы, «Болашақ», Орталық бақылау комиссиясы, ҚЭУ, ҚАРМИУ,ҚМУ қатысты.
Үстел теннисінен студенттік лигасы
12 Наурыз 2020
Командалық жарыс үстел теннисінен студенттік лигасымен аяқталды. Әр университет екі команда құра алады. Жарыс нәтижелері бойынша орындар төмендегідей бөлінді:
Халықаралық конференцияда ойларымен бөлісу
11 Наурыз 2020
2020 жылдың 28 ақпанында Халықаралық медицина факультетінің бірінші курс студенттері өздерінің жоба қорытындысын Орталық Қазақстан Академиясында өткен студенттер мен магистранттардың «Ғылым мен жастар: жаңа идеялар мен шешімдер» атты VI Халықаралық ғылыми-теориялық конференциясында баяндады.