Дәрігерлер COVID-19 бар науқастардың тыныс алуын қалпына келтіру туралы білім алды
17 Сәуір 2020
Қытай Халық Республикасының мамандары мен Қарағанды дәрігерлерінің бірлескен жұмысы жалғасуда.
COVID -19 жаңа коронавирустық инфекциясын диагностикалау, емдеу және алдын алу диагностика
17 Сәуір 2020
Медициналық қызметкерлер үшін COVID -19 жаңа коронавирустық инфекциясын диагностикалау, емдеу және алдын алу (ҚР ДСМ СБК МҚ 2020 жылғы 3 наурыздағы (№85 хаттама) диагностика мен емдеудің клиникалық хаттамасы негізінде)
Қашықтық үздіксіз білім алу курсы: қаншалықты ұтымды?
13 Сәуір 2020
ҚМУ-да үздіксіз білім беру курстары қашықтық оқу туріне көшті. Қазіргі кезде заманауи веб-технологиялар арқылы мұғалімдердінде құзыреттілктері дәстүрлі оқытудан қашықтық форматына өзгеруіне мүмкін береді. Сонымен, 2020 жылдың 30 наурызы мен 10 сәуірі аралығында Павлодар облыстық кардиологиялық орталығының дәрігерлеріне «Тиімді оқытушы» модулі бойынша біліктілік арттыру үшін циклы өткізілді.
ҚМУ-да қашықтық оқыту
08 Сәуір 2020
2012 жылдан бастап Қарағанды ​​медициналық университетінде ақпараттық кампус құрылды, ол төтенше жағдайда қашықтық оқытуға икемді ауысуға мүмкіндік берді. Қазіргі уақытта ҚМУ-дағы бұл IT-инфрақұрылым оқытушылар мен студенттерге электрондық кітапханаларға толық қол жетімділікті қамтамасыз етеді;
Біз салауатты болашақты таңдаймыз
20 Наурыз 2020
Қазақстанда 2020 жылдан бастап адам папилломасы вирусына қарсы дүниежүзілік вакцинация күніне орайластырылған «Біз салауатты болашақ үшін» ұлттық бағдарламасы белсенді енгізілуде.
Балаларға қуаныш сыйлау
20 Наурыз 2020
Балаларға қуаныш сыйлау - үлкен бақыт! Бақыт - жаңа және қызықты нәрселерді күтетін,саған сенетін,жүректері мен жандарын махаббат, қамқорлық үшін ашатынбалалардың қуанышты көздерін көру.
Пайдалы білім мен дағдылар
19 Наурыз 2020
2020 жылдың 2-16 наурыз аралығында «Қарағанды медицина университеті» КеАҚ-да шет тілдер кафедрасының меңгерушісі, п.ғ.к., қауымдастырылған профессор В.А. Бурмистрова «Жоғары оқу орындарында кәсіптік бағдарланған тілді оқытудың ерекшеліктері» тақырыбында мастер-класс өткізді.
«Бірінші курс-2020» спартакиадасы
17 Наурыз 2020
Мемлекеттік тіл айына арналған «Бірінші курс-2020» спартакиадасы аяқталды. Жарысқа алты команда қатысты: I медицина мектебі, II медицина мектебі, стоматология мектебі, қоғамдық денсаулық сақтау мектебі, биомедицина және фармация мектебі, медбикелік білім мектебі, халықаралық медицина факультеті.
Жатақханалар тексеру
17 Наурыз 2020
Ақпан айында университет жатақханалЖатақханалар тексеруарындағы тұрғын үй жағдайын бақылау жөніндегі комиссия университеттің тұрғын үй қорының жағдайын бағалау және тұрғындардың жағдайын жақсарту туралы ұсыныстарын жинау мақсатында сыртқа шығып тексеру іссапарларын өткізді. 13 наурызда мониторинг нәтижелері бойынша комиссияның техникалық отырысы өтті.
Ата Заң – достық пен татулық кепілі!
16 Наурыз 2020
2020 жылдың 12 наурызы күні сағат 14.00де Қарағанды медициналық университетінің қазақ тілі кафедрасы «Медицина білімі - мемлекеттік тіл аясында»