Педагогикалық біліктілікті арттыру

13 Наурыз 2020

2020 жылғы 2-6 наурыз аралығында «ҚМУ» КеАҚ базасында  «Оңтүстік Қазақстан медициналық академиясы» АҚ қызметкерлері үшін 3 оқу модулі бойынша педагогикалық біліктілікті арттыру циклі өткізілді:

Медициналық білім беру ұйымының тренерлері мен қызметкерлеріне арналған базалық тренинг «Клиникалық құзіреттілікті дамыту үшін оқу бағдарламасында модельдеу технологияларын қолдану» (216 сағат);

«Тиімді мұғалім» медициналық білім беру ұйымының тренерлері мен қызметкерлері үшін негізгі дайындық курсы (216 сағат);

«Кәсіби, көшбасшы, ұйымдастырушы» медициналық білім беру ұйымының тренерлері мен қызметкерлері үшін негізгі дайындық курсы (216 сағат).

«ҚМУ» КеАҚжетекші жаттықтырушылары В.Б. Молотов-Лучанский, Л.Л. Мациевская, Г.С. Кемелова, А.Р. Бейсенаева «ОҚМА» АҚ студенттеріне оқу үрдісінде симуляциялық оқытуды ұйымдастырудың және қолданудың озық әдістерін үйретті, оқытудың заманауи және белсенді әдістерін қолдануды көрсетті.

Оқыту курсы жылы, достық қарым-қатынас жағдайында өтіп, курстың соңында тыңдаушылар алғыстарын білдіріп, біліктілікті арттыру циклының өзектілігін атап өтті.

2064