Жаңа форматтағы емтихан

13 Наурыз 2020

2020 жылдың 10 наурызында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының негізінде Халықаралық медицина факультетінің бірінші курс студенттері өздерінің жобалық жұмыстарын қорғап шықты.

Жалпы, 27 жоба тақырыбы аясында қорғаған студенттердің саны 117. Жоба тақырыптары «Рухани жаңғыру» бағдарламасының «Прагматизм» бағыты негізінде студенттердің өз қалауымен анықталды.

Студенттер оқу үрдісіне қатысты мәселелерді зерттеді, атап айтқанда дәріс сабақтарын түсіну, емтихан барысында туындайтын психологиялық мәселелер мен стресс жағдайлары, студенттердің жағымсыз жағдайларға қарасты қатынастары, оқу барысындағы тіл қиындықтары, (жергілікті) тұрғылықты студентермен қарым қатынас мәселелері.

Тәуелсіз бағалаушы қызметін академиялық жұмыс жөніндегі проректор Виктор Петрович Риклефс атқарды.