Оқу үрдісіне қатысты жұмыстар

11 Наурыз 2020

2020 жылдың 2 наурызында Қазақстан тарихы және әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасында Халықаралық медицина факультетінің бірінші курс студенттері «Ғылыми ойлаудың негіздері» атты пәнін тәмамдау аясында өздерінің жобалық жұмыстарын қорғап шықты.

Бүгінгі таңда 12 жоба тақырыбы аясында қорғаған студенттердің саны 55. Жоба тақырыптары «Қоғамдық сананы жаңғырту» бағдарламасының «Прагматизм» бағыты негізінде студенттердің өз қалауымен анықталды.

Студенттер оқу үрдісіне қатысты мәселелерді, атап айтқанда жазбаша түрдегі емтихан қиындықтары, қазақ және орыс тілдерін оқу мәселелері, сондай-ақ, жатақханада тұру мәселелері мен мәдени тынығу мәселелерін зерттеді.

Тәуелсіз бағалаушылар қызметін кафедра меңгерушісі Темірғалиев Құдайберген Абайұлы мен кафедра оқытушысы Кофтун Ольга Сергеевна  атқарды.

1979