Спартакиаданың ашылуы

20 Қаңтар 2020

20 қаңтарда біздің университетіміздің бас корпусының спорт залында еріктілер жылына арналған ҚМУ қызметкерлері мен профессор-оқытушылар құрамы 46-шы спартакиадасының ашылуы өтті. Күреске 5 команда қатысты: әкімшілік-басқару бөлімшесі, медбикелік білім беру мектебі, медицина мектебі, стоматология мектебі, қоғамдық денсаулық, биомедицина және фармация мектебі.

Қатысушыларға жақсы тілектерімен сөз сөйледі. Академиялық жұмыс жөніндегі проректор В.П.Риклефс, спорт қозғалысының ардагері, әскери кафедраның аға оқытушысы Е.З.Джубаналиев.

Бағдарламаның бірінші түрі эстафета түріндегі қозғалмалы ойындар болды. Тапсырманы ең жақсы орындаған команда қоғамдық денсаулық, биомедицина және фармация мектебі, екінші - стоматология мектебі, үшінші - медицина мектебі. Ертең спартакиадаға қатысушыларды жаңа сынақтар мен жаңа жеңістер күтуде! Оларға сәттілік тілейміз!

Физикалық денсаулық орталығы