«Намыс» командасын құттықтаймыз!
10 Қараша 2014
«Заңдарды білу – олардың сөздерін қабылдау емес, мазмұны мен мағынасын түсіну» 2014 жылдың 31 қазан күні Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінде
Мәңгілік есімізде қалсын...
07 Қараша 2014
Біздің университетімізге қанша адамдар үлес қосқаны туралы ойландыңыз ба?
Колопроктологиядағы бейнеэндоскопиялық операциялары.
07 Қараша 2014
Медицинаның қазіргі заманғы даму сатысында, колоректальды хирургиядағы ішек жолдарының аурулары шешілмеген мәселелердің бірі болып табылады. Диагностикалаудағы елеулі жетістіктіктерге, және де тиімді дәрі-дәрмекті препараттардың қолданылуына қарамастан, ішек жолдарының патологиясы бар науқастарды хирургиялық жолмен емдеу мәселелері өзекті болып қалуда. Ішек жолдарының ауыр патологияларымен науқастарға жоғары технологиялы эндоскопиялық операцияларды қолдану операциядан кейінгі кезеңді жеңілдетуге
Ұлттық алкогольден бас тарту күні
07 Қараша 2014
2007 жылдан бастап Қазақстанда қазанның соңғы сәрсенбісі сайын Ұлттық алкогольден бас тарту күні атап өтіледі. Дүниежүзінің көптеген мемлекеттерінде халық өлімінің, денсаулықтан және еңбекке икемділіктен айырылудың негізгі себептері болып алкогольді тұтыну табылады.
Қазіргі неврология мен нейрооңалту: теория, тәжірибе, инновациялар
06 Қараша 2014
2014 жылдың 6-7 қарашасында ҚММУ «Бүгінгі неврология және нейрореабилитация: теория, тәжірибе, инновациялар» Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция үлкен жетістікпен өтті.
Cтуденттердің онлайн режиміндегі бейне-конференциясы
06 Қараша 2014
31.10.2014 жылы «Қазақстан тарихы және ӘСП» кафедрасы 334 оқу бөлмесінде «Қазақстан Республикасының әлеуметтік мәселелерінің бірі: «Студенттердің ақша табу мақсатында жұмысқа тартылуы» атты дөңгелек үстел форматындағы студенттік онлайн режимінде бейне-конференция» өтті.
Дін және біз
06 Қараша 2014
09.10.2014ж. сағат 16:00-деҚарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Жалпы медицина» мамандығының 1-курс студенттерімен кездесу өтті. Кездесуді Студенттермен тәрбие және әлеуметтік жұмыс бөлімі мен Діни экстремизм және терроризмнің алдын алу бойынша комиссиясы ұйымдастырды. Берілген іс-шараға № 1 қалалық мешітінің наиб-имамы Х.Ж. Бейсембаев шақырылды.
«Жасыл ел»
06 Қараша 2014
Ұлт көшбасшысының тапсырмасын орындау мақсатында 2014 жылдың 18 сәуірінде Қазақстан халқы Ассамблеясының ХХІ отырысында «Жасыл ел» жастар еңбек жасақтарының жұмысын күшейтіп, студенттік құрылыс қозғалысын жаңдандыруға облысымызда үстемелеу мен қолдау жұмыстары қарқынды жүргізілуде.
Ақпараттық жәрмеңке
05 Қараша 2014
Жастардың әлеуметтік-экономикалық жағдайын жақсарту және жан-жақты қалыптасып дамуы үшін Қазақстан Республикасында «Жұмыспен қамту-2020», «Бизнестің жол картасы-2020», «Қолжетімді баспана-2020» секілді мемлекеттік бағдарламалар жүзеге асырылып жатыр. Осыған орай, мемлекеттік қолдау шаралары туралы ақпаратты жастардың арасында тарату ерекше маңызға ие болып отыр.
ҚММУ студенттерінің «Талапты ақыл» атты жоо аралық интеллектуалды ойынға қатысуы
31 Қазан 2014
2014 жылдың 28 қазанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің студенттері Аминова Әсем (1-073 ЖМ), Досжанов Темирлан (1-004 СТОМ) және Кусаинов Санжар (1-085 ЖМ) «Талапты ақыл» атты 1- курс тілдік емес мамандықтарының студенттері арасында жоо аралық ағылшын тілінде өткен интеллектуалдық ойынға қатысып, бірінші дәрежелі дипломмен марапатталды.