Қазіргі неврология мен нейрооңалту: теория, тәжірибе, инновациялар
06 Қараша 2014
2014 жылдың 6-7 қарашасында ҚММУ «Бүгінгі неврология және нейрореабилитация: теория, тәжірибе, инновациялар» Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция үлкен жетістікпен өтті.
Cтуденттердің онлайн режиміндегі бейне-конференциясы
06 Қараша 2014
31.10.2014 жылы «Қазақстан тарихы және ӘСП» кафедрасы 334 оқу бөлмесінде «Қазақстан Республикасының әлеуметтік мәселелерінің бірі: «Студенттердің ақша табу мақсатында жұмысқа тартылуы» атты дөңгелек үстел форматындағы студенттік онлайн режимінде бейне-конференция» өтті.
Дін және біз
06 Қараша 2014
09.10.2014ж. сағат 16:00-деҚарағанды мемлекеттік медицина университетінде «Жалпы медицина» мамандығының 1-курс студенттерімен кездесу өтті. Кездесуді Студенттермен тәрбие және әлеуметтік жұмыс бөлімі мен Діни экстремизм және терроризмнің алдын алу бойынша комиссиясы ұйымдастырды. Берілген іс-шараға № 1 қалалық мешітінің наиб-имамы Х.Ж. Бейсембаев шақырылды.
«Жасыл ел»
06 Қараша 2014
Ұлт көшбасшысының тапсырмасын орындау мақсатында 2014 жылдың 18 сәуірінде Қазақстан халқы Ассамблеясының ХХІ отырысында «Жасыл ел» жастар еңбек жасақтарының жұмысын күшейтіп, студенттік құрылыс қозғалысын жаңдандыруға облысымызда үстемелеу мен қолдау жұмыстары қарқынды жүргізілуде.
Ақпараттық жәрмеңке
05 Қараша 2014
Жастардың әлеуметтік-экономикалық жағдайын жақсарту және жан-жақты қалыптасып дамуы үшін Қазақстан Республикасында «Жұмыспен қамту-2020», «Бизнестің жол картасы-2020», «Қолжетімді баспана-2020» секілді мемлекеттік бағдарламалар жүзеге асырылып жатыр. Осыған орай, мемлекеттік қолдау шаралары туралы ақпаратты жастардың арасында тарату ерекше маңызға ие болып отыр.
ҚММУ студенттерінің «Талапты ақыл» атты жоо аралық интеллектуалды ойынға қатысуы
31 Қазан 2014
2014 жылдың 28 қазанында Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің студенттері Аминова Әсем (1-073 ЖМ), Досжанов Темирлан (1-004 СТОМ) және Кусаинов Санжар (1-085 ЖМ) «Талапты ақыл» атты 1- курс тілдік емес мамандықтарының студенттері арасында жоо аралық ағылшын тілінде өткен интеллектуалдық ойынға қатысып, бірінші дәрежелі дипломмен марапатталды.
ҚММУ мамандығы «Медициналық-профилактикалық іс» бойынша 2-001 топ студенттерінің «Мұрагер» дарынды балаларға арналған облыстық арнайы мектеп-интернаттың 11 «а» сынып түлектерімен кездесуі
31 Қазан 2014
28 қазан 2014ж. ҚММУ 2-001 МПІ студенттері куратор Шайхина Жанат Кабдуллаевнаның жетекшілігімен «Мұрагер» дарынды балаларға арналған облыстық арнайы мектеп-интернат түлектерімен 11 «а» сыныппен кездесіп, кәсіптік бағдар беру жұмысын жүргіздік.
Жылдың 23-қазанындаТ.Рысқұлов атындағы Қазақ экономикалық университетінің базасында Эразмус + Қазақстанда бағдарламасының Ақпараттық күні өтті
31 Қазан 2014
Шараның ұйымдастырушылар Эразмус+ Қазақстанда бағдарламасының ұлттық кеңсесі, Қазақстандағы Еуропалық Одағының өкілеттігі және Еуропалық Комиссияның білім беру, аудиовизуалды құралдар мен мәдениет жөніндегі агенттіктің қолдауымен Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі болды.
“ЭРА РЕЕК денталды имплантологиясында жаңа инновациялық технологиялар” тақырыбында өткізілген мастер –класс
30 Қазан 2014
2014 жылдың 23 қазаныңда хирургиялық стоматология кафедрасында “ЭРА РЕЕК денталды имплантологиясында жаңа инновациялық технологиялар” тақырыбында профессор Франк Шпан қатысуымен, стоматологтар және стоматологиялық бағыттағы студенттерге мастер класс өткізілді.
Инновациялар бойынша семинар
30 Қазан 2014
2014 жылдың 21 қазанында ҚММУ-де «Индустриальды-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау құралдары. Интеллектуальды жекеменшік нысандарды құқықтық қорғау » атты семинар өткізілді.Семинар жұмысында 100 адам қатысты.