Студенттік лига жұмысын бастады.
14 Қараша 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде спорт мәселелеріне дәстүрлі түрде баса назар аударылады. Студент – медиктер студенттік жарыстардың аутсайдерлері болған тарихқа көз жүгірттік. Қазір ҚММУ-ғы спорт дамып келеді және қазір кез-келген турнирде біздің командаларға жеңімпаз ретінде қарайды.
Қазақстан Республикасының дзюдо бойынша ерлер арасындағы халықаралық чемпионат алдындағы жиын
14 Қараша 2014
Қараша айының 3-8 аралығында Қарағанды облысы, Қаражал қаласында Қазақстан Республикасының дзюдо бойынша ерлер арасындағы халықаралық чемпионат алдындағы оқу - тәжірибелік жиын өткізілді. Аталған жиынғапрофилактикалық медицина, биология және фармация факультетінің медициналық - профилактикалық ісі мамандығының 2-ші курс студенті, дзюдодан спорт шеберіне үміткер, Қарағанды облысының құрама командасының мүшесі Ұзақбаев Нұржан қатысты.
«Гистология кафедрасының күні»
14 Қараша 2014
06.11.2014 ж. сағ:18.00-де, Қарағанды мемлекеттік медицина университетінің №1 жатақханасында «Жалпы медицина» мамандығының 1-курс студенттеріне «Гистология кафедрасының күні» - бойынша іс-шара жүргізілді.
КВН фестивалі
13 Қараша 2014
2014 жылдың 28-29 қазанында С.Сейфуллин атындығы облыстық қазақ драма театрында «Қазақстан КТК Одағы» Республикалық жастар қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен облыс әкімінің кубогыне арналған «Жаңа маусымның ашылу фестивалі» болып өтті.
Ардагермен кездесу
12 Қараша 2014
05.11.2014ж.сағ. 19:00-де№ 2 жатақханада ҚММУ ардаргерлер кеңесінің төрағасы, университет мұражайының меңгерушісі Сембек Абдрахманұлы Сартабаевпен студенттердің кездесуі өтті. Бұл кездесуде С.А. Сартабаев біздің университеттегі еңбек қызметінің тарихымен бөлісті.
Қазақстан – зайырлы мемлекет
12 Қараша 2014
Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде жүйелі түрде діни экстремизмнің және терроризмнің алдын алу бойынша жұмыс жүргізіледі. Кезекті студенттермен кездесу 29.10.2014ж. № 2 жатақхананың акт залында өтті. Кездесу тәрбие жұмысы жөніндегі кеңестің Діни экстремизм мен терроризмнің алдын алу бойынша комиссия ұйымдастырды.
«Қызықты старттар»
12 Қараша 2014
1 қараша күні бас корпустың спорт залында СТ және ӘЖБ қолдауымен интернатура факультетінің дайындау бағыты арасында «Қызықты старттар» атты спорттық жарыс өтті. Жарысты жүргізушілер А.Б. Касымова және Д.С. Баймбетова.
А. К. К. Қ. (Ардагерлерге күтім және серік қажет)
11 Қараша 2014
Соғыс ардагерлері - ерекше жандар. Адамзат тарихында ең жаман соғысты бастан кешірген жандарға біздің қарым - қатынасымыз ерекше. Кәрілік ешкімді аямайды демекші, жыл сайын олардың саны азаюда.
11 Қараша 2014
Порутгалия мемлекетінің Кашкайш қаласында қазанның 30-ы мен 3 қараша аралығында «Қоршаған орта үшін жас репортерлер» бағдарламасы бойынша «Қоқысты азайту» атты халықаралық экологиялық семинары болып өтті. Аталған семинарға 9 мемлекет қатысты: Германия, Латвия, Түркия, Словакия, Македония, Канада, Қазақстан, Израиль және Италия.
Медициналық және фармацевтикалық ЖОО-ң ғылыми съезді
10 Қараша 2014
Қазанның 29 мен 31 жұлдызы аралығында Уфа (Башқұртстан Республикасы, Ресей Федерациясы) қаласында Башқұрт мемлекеттік медицина университетінің базасында медициналық және фармацевтикалық жоғары білім беру орындарының Ресей, Украина, ШЫҰ мемлекеттері мен БРИКС мемлекеттері өкілдерінің қатысуымен студенттердің және жастардың ғылыми бірлестіктерінің XI съезді өтті.