Студенттік лига жұмысын бастады.

14 Қараша 2014

Қарағанды мемлекеттік медицина университетінде спорт мәселелеріне дәстүрлі түрде баса назар аударылады. Студент – медиктер студенттік жарыстардың аутсайдерлері болған тарихқа көз жүгірттік. Қазір ҚММУ-ғы спорт дамып келеді және қазір кез-келген турнирде біздің командаларға жеңімпаз ретінде қарайды. Міне, алдағы аптада өткен «Студенттік лига» чемпионаты біздің командаларымыздың қатысуынсыз өтпеді.

Ер және әйел волейбол жасағы синхронды түрде (партия бойынша шот 2:0) «Фемида» заң академиясының және «Болашақ» университетінің командаларын жеңіп шықты.

Барлығынан бұрын футболшыларға қиын тиді: бірінші ойын және  жойқын бақталас, «Шахтер» ФК құрамының қайталаған дәстүрлі түрде нығайтылған ойыншылар,  қазіргі «Студенттік лига» чемпионы ҚарМУ командасы.

ҚММУ командасы үшін үздік шабуылшы Арыстан  Турдыбаевтың болмауына байланысты жағдай күрделенді, оған қоса екінші таймнан кейін жарақатқа байланысты капитанымыз Авель Таржанов (4-080 ЖМ) алаңнан шығарылды. Осы минуттарда барлық жарыс жүгі жас ойыншыларға жүктелді, сонымен жастар үмітті ақтады. Команда жаңа ойыншылары Ердәулет Мендығалиев (1-073 ЖМ тобы) және Андрей Бондарев (2-091 ЖМ) әрқайсысы екі доптан соғып, шотты теңестірді, ҚарМУ футболшыларының финалдық батыл шабуылын ұстанған, тәжірибелі қорғау басшысы  Ермұхамед Баймұханов (6-001 Стом) 4:4 тепе-теңдік шотын ұстанды.

ҚММУ спорт клубы.