Тарихқа тағзым
07 Қараша 2020
2020 жылғы 3-4 қараша күндері Қазақстан тарихы және әлеуметтік – саяси пәндер кафедрасының асисстент-профессоры Абдрахманова Кәмшат Жақсылыққызының ұйымдастыруымен стоматология және жалпы медицина мектебінің 1-2 курс студенттерімен «АЛЖИР» және «КарЛАГ» мұражайларына Microsoft teams платформасы арқылы онлайн экскурсия өткізілді.
РОСОМЕД-2020 қорытындысы
03 Қараша 2020
Қарағанды медицина университетінің симуляциялық және блім беру технологиялар орталығының инженері Исатаев Дархан Маратұлы, «Медицинадағы симуляциялық білім беру: тәжірибе, даму, инновация. РОСОМЕД-2020» атты халықаралық конференцияда симуляциялық білім беру бойынша викторинаға белсенді қатысқаны, сондай-ақ бірінші орын алғаны үшін 8-ші буындағы IPad –ты ұтып алды..
Қазақстанның комплаенс-офицерлерінің екінші форумы
03 Қараша 2020
29 қазанда Қазақстанда комплаенсті дамыту және ілгерілету бойынша Халықаралық онлайн-форум өтті. Іс-шараны Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі KPMG компаниясымен, «Kazakhstan BAR Association» заң консультанттар палатасымен және «Құқықтық саясатты зерттеу орталығы» ҚҚ бірлесіп ұйымдастырды.
Онлайн тәртіптемесінде тарихи-өлкетану үйірмесінің отырысы
30 Қазан 2020
2020 жылдың 17 қаңтарында ағымдық жылдың Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасы үйірмесінің бірінші отырысы болды. Талқыланатын тақырып студенттер және интерндермен қазіргі таңдағы өзекті мәселе таңдалып алынды - Қазақстандағы короновируспен күрес.
COVID-19- МСАК қатерлері мен сабақтары
28 Қазан 2020
2020 жылдың 27-28 қазаны аралығында Қарағанды медицина университетінде академик Төрегелді Шармановтың 90-жылдығына және Қарағанды медицина университетінің 70-жылдығына орай МСАК бойынша Алматы Декларациясының 42 жылдығына арналған «COVID-19- МСАК қатерлері мен сабақтары» атты Халықаралық ғылыми – практикалық конференциясы өтуде.
Жақсы деңгейде
27 Қазан 2020
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті, «NurOtan» партиясының Төрағасы Н.Ә.Назарбаевтің 2019 жылғы 21 тамыздағы тапсырмасы негізінде және университеттің сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторингін жүргізу жоспарын іске асыруда «NurOtan» партиясының «JasOtan» жастар қанаты және комплаенс-кеңсемен бірге университет жатақханаларында мониторинг жүргізу бастамасы орын алды.
Қарқаралы тауларына саяхат
19 Қазан 2020
Жоғарғы курс студенттерінің сұрауы бойынша – Қазақстан тарихы және ӘСП кафедрасының тарихи-өлкетану үйірмесі жұмысының тұрақты қатысушыларымен 2020 жылдың 11-ші қыркүйегі мен 13-ші қыркүйегі арасында Қарқаралыға сапар жасалды.
#ErasmusDays 2020 аясындағы ашық есік күні
17 Қазан 2020
2020 жылдың 15, 16 және 17 қазан аралығында бүкіл әлем бойынша #ErasmusDays 2020 жаһандық іс - шарасы өтеді, аталған іс-шара қарапайым идеяға негізделген - Эразмус+ әр түрлі жобаларына қатысушы миллиондаған қатысушылар үшін өз тәжірибесімен бөлісу
Коронавирустың екінші толқынына дайындалу
17 Қазан 2020
Қазіргі уақытта Қазақстан Республикасындағы коронавирустық инфекция бойынша эпидемиологиялық жағдай тұрақтанды, бірақ бұл мәселе туралы ұмытып кетуге себеп емес. Коронавирустың екінші толқынына дайындық аясында Қарағанды медицина университетінде ректор Р.С. Досмағамбетова, клиникалық жұмыс жөніндегі проректор Б.Н. Көшерованың басшылығымен COVID-19 күрес бойынша негізгі бағыттар мен міндеттерді шешу жоспарланған.
Инновациялық технологияларды оқытуды
07 Қазан 2020
2020 жылдың 28 қыркүйегі мен 20 қазаны аралығында КеАҚ «Қарағанды ​​медициналық университеті» «Абуали ибни Сино атындағы Тәжік мемлекеттік медицина университетінде медициналық білім беру сапасын арттыру» Дүниежүзілік банк жобасы аясында ТММУ профессорлық-оқытушылар құрамы үшін 19 адам көлемінде онлайн-тренинг өткізуде.